LEGO Bradavice: setkání s Chloupkem 76387

Těžko k sehnání

Dobrodrustv v Bradavicch s thlavm psem Chloupkem

lego 76387 bradavice setkani s chloupkem
 • 397 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76387 SKU

Se stavebnicí Bradavice: setkání s Chloupkem (76387) od LEGO Harry Potter si mladé čarodějky a mladí kouzelníci užijí nekončící zábavu. Tento přestavitelný model přináší známé postavy a místa a tříhlavého psa pro třikrát více zábavy! Autentické dobrodružství v Bradavicích s Chloupkem. Nechte děti zažít svět čar a kouzel na vlastní kůži s pomocí třech minifigurek – …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -14% 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 049 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 949 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavice: setkání s Chloupkem 76387

Se stavebnicí Bradavice: setkání s Chloupkem (76387) od LEGO Harry Potter si mladé čarodějky a mladí kouzelníci užijí nekončící zábavu. Tento přestavitelný model přináší známé postavy a místa a tříhlavého psa pro třikrát více zábavy!

Autentické dobrodružství v Bradavicích s Chloupkem
Nechte děti zažít svět čar a kouzel na vlastní kůži s pomocí třech minifigurek – Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové – a Chloupka, obrovského tříhlavého psa z Bradavic. Nohy Chloupka lze dávat do různých poloh a každá ze tří pohyblivých hlav má jiný výraz. Model se skládá z 5 oddělených modulů, které lze různě spojovat – nechybí velká místnost s padacími dveřmi, cvičebna kouzel, střecha, balkon a komnata, v níž se nachází šlahouny Ďáblova osidla. To ovšem nejsou jediná překvapení. Ve stavebnici najdete také exkluzivní zlatou minifigurku Hermiony Grangerové, vydanou speciálně k výročí řady, 2 náhodné dílky s kouzelnickými kartami. Sadu lze také propojit s dalšími stavebnicemi, a vytvořit tak velký model Bradavic.

 • Ve stavebnici Bradavice: setkání s Chloupkem (76387) od LEGO Harry Potter je vše, po čem fandové Harryho Pottera touží: oblíbené postavy, známá místa z Bradavic a úžasný tříhlavý pes.
 • Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, velkého sestavitelného tříhlavého psa, 5 sestavitelných modulů a autentické doplňky, včetně kouzelné harfy.
 • Všestrannou stavebnici na motivy Harryho Pottera, která nabízí spoustu doplňků a funkcí, lze neustále přestavovat. Budete si tak moct užít bezpočet kouzelných dobrodružství s tříhlavým psem Chloupkem.
 • Fantastický dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro malé čarodějky a kouzelníky od 8 let.
 • Model měří přes 30 cm na výšku, 19 cm na šířku a 7 cm do hloubky a lze jej spojit s dalšími stavebnicemi LEGO Harry Potter.
 • Tato stavebnice je součástí kolekce autenticky propracovaných, modulárních sad, které lze zkombinovat do velkého modelu Bradavic.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Hermiony Grangerové, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství se stavebnicemi LEGO Harry Potter. V sadě najdete také 2 náhodné sběratelské kouzelnické karty (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavice: setkání s Chloupkem
SKU
76387
EAN
5702016912968
UPC
673419341776
Kousky
397
Série
LEGO Harry Potter
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
1 049 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.