LEGO Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem 76386

Kouzeln promny s Mnoholinm lektvarem

lego 76386 bradavice omyl s mnoholicnym lektvarem
 • 217 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76386 SKU

Stavebnice Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem (76386) od LEGO Harry Potter inspiruje k přehrávání magických příběhů z bradavické umývárny. Proměňte své minifigurky s Mnoholičným lektvarem. Mladí kouzelníci a mladé čarodějky se přidají k Harrymu Potterovi, Ronovi Weasleyovi a Hermioně Grangerové a pomohou jim uvařit Mnoholičný lektvar. Když jej vypijí, promění se ve Vincenta Crabba a Gregoryho …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -20% 399 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -14% 429 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -10% 449 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 499 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem 76386

Stavebnice Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem (76386) od LEGO Harry Potter inspiruje k přehrávání magických příběhů z bradavické umývárny.

Proměňte své minifigurky s Mnoholičným lektvarem
Mladí kouzelníci a mladé čarodějky se přidají k Harrymu Potterovi, Ronovi Weasleyovi a Hermioně Grangerové a pomohou jim uvařit Mnoholičný lektvar. Když jej vypijí, promění se ve Vincenta Crabba a Gregoryho Goyla, čehož děti docílí tak, že otočí hlavy minifigurek, které odhalí alternativní obličej, a přidají doplněk na hlavu. Ne vždy jde kouzlení podle plánu, třeba když se Hermiona promění v kočku! A nechybí spousta dalších překvapení: exkluzivní zlatá minifigurka Harryho Pottera, vydaná k oslavě výročí této řady, a navíc 2 dílky sběratelských kouzelnických karet a tajný tunel pod umyvadlem. Když tuto sadu zkombinujete se stavebnicí LEGO Harry Potter Bradavice: Tajemná komnata (76389), tajný tunel propojí obě místnosti, takže budete mít ještě více herních možností. Tento kouzelný modulární systém dětem umožňuje propojit několik modelů, a vytvořit tak celé Bradavice.

 • Stavebnice Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem (76386) od LEGO Harry Potter má vše, co si jen děti mohou přát: oblíbené hrdiny, nápadité funkce a kouzelná dobrodružství zasazená do slavných kulis Bradavic.
 • Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, sestavitelnou umývárnu Ufňukané Uršuly a spoustu autentických doplňků.
 • Vzrušující prvky, jako například měnící se minifigurky a tajná chodba, dětem pomohou přehrávat ikonické scény z filmu Harry Potter a Tajemná komnata a také jim umožní vymýšlet vlastní úžasné příběhy.
 • Tato všestranná stavebnice představuje skvělý dárek pro mladé čarodějky a kouzelníky od 7 let. Kouzelná směsice herních možností slibuje nikdy nekončící magická dobrodružství.
 • Model měří 8 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky a lze jej spojit se stavebnicí LEGO Harry Potter Bradavice: Tajemná komnata (76389) pro ještě větší porci legrace.
 • Tato stavebnice je součástí kolekce autenticky propracovaných, modulárních sad, které lze zkombinovat do velkého modelu Bradavic.
 • Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Harryho Pottera, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství s řadou LEGO Harry Potter. V sadě na vás čekají také 2 náhodné kouzelnické karty, které mohou děti sbírat (16 celkem).
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem
SKU
76386
EAN
5702016913507
UPC
673419339735
Kousky
217
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
499 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.