LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí 76385

Uebna kouzelnch formul s Harry Potterem v podob knihy z LEGO kostek

lego 76385 kouzelne momenty z bradavic hodina kouzelnych formuli
 • 256 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76385 SKU

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí (76385) od LEGO Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Jakmile děti knihu otevřou, octnou se na hodině kouzelných formulí profesora Kratiknota. Přenosný model bradavické učebny. Zábavná sada s mnoha funkcemi inspiruje ke kreativnímu hraní bez konce, takže všichni fanoušci Harryho Pottera budou doslova uhranuti! K …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 538 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 649 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 692 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí 76385

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí (76385) od LEGO Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Jakmile děti knihu otevřou, octnou se na hodině kouzelných formulí profesora Kratiknota.

Přenosný model bradavické učebny
Zábavná sada s mnoha funkcemi inspiruje ke kreativnímu hraní bez konce, takže všichni fanoušci Harryho Pottera budou doslova uhranuti! K dispozici je vestavěná tabule, knihovna a krb. Nejrůznější nábytek a vybavení lze naopak vyndat, aby bylo víc místa na hraní. Děti mohou tuto kouzelnou sadu s Harry Potterem kombinovat s ostatními stavebnicemi téže řady – každá z nich otevírá bránu do jiného dobrodružství v Bradavicích. Všechny stavebnice z této řady mají „vazbu“ v jiné barvě a jedinečný motiv. Lze je vzájemně spojit a docílit tak 360 stupňového herního prostředí Bradavic.

Magické hračky pro malé čarodějky a kouzelníky
Rozsáhlá řada stavebnic LEGO Harry Potter obsahuje kouzelné modely, které potěší všechny fanouškypopulárních filmů.

 • Stavebnice Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí (76385) od LEGO Harry Potter má podobu knihy z kostek. Když ji děti otevřou, mohou si prohlédnout učebnu profesora Kratiknota z filmové ságy Harry Potter.
 • Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Cho Changové a profesora Kratiknota, tabuli, knihovnu, krb, knihu zaklínadel a spoustu autentických doplňků.
 • Stačí knihu rozevřít a děti mohou vstoupit do učebny profesora Kratiknota. Pro nácvik je k dispozici spousta magických předmětů a zábavné doplňky se postarají o ještě více herních možností.
 • Pro děti od 8 let. Úchvatný dárek pro malé čarodějky a kouzelníky, kteří touží zažít nové vzrušující okamžiky ve světě Harryho Pottera.
 • Magická stavebnice ze série kouzelných momentů z Bradavic měří přes 12 cm na výšku, 8 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Sada má ideální velikost na hraní a vystavení a lze si ji vzít kamkoli s sebou.
 • Obsahuje autentické doplňky, které děti znají z filmů s Harry Potterem, například pírko aučebnici, které studentům pomohou zvládnout kouzlo levitace.
 • Děti mohou sbírat i další sady z této série, které zachycují slavné učebny bradavické školy. Stavebnice lze propojit a vytvořit 360stupňové herní prostředí.
 • Rozsáhlá řada stavebnic LEGO Harry Potter doslova překypuje populárními postavami, suprovými funkcemi a dobře známými místy z magických filmů. Kvalitní dárky inspirují ke kreativnímu hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky ty nejnáročnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO sady jsou důkladně testovány, aby splňovaly ty nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí
SKU
76385
EAN
5702016913491
Kousky
256
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
538 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.