LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů 76383

Magick model uebny lektvar z filmov sgy Harry Potter

lego 76383 kouzelne momenty z bradavic hodina lektvaru
 • 271 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76383 SKU

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů (76383) od LEGO Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Stačí knihu otevřít a děti se octnou v učebně lektvarů profesora Snapea. Přenosný model učebny lektvarů. Magická stavebnice doslova překypuje funkcemi a doplňky, které inspirují ke kreativnímu hraní. Některé jsou vestavěné, například poličky, a některé naopak volně …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 524 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 649 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 629 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů 76383

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů (76383) od LEGO Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Stačí knihu otevřít a děti se octnou v učebně lektvarů profesora Snapea.

Přenosný model učebny lektvarů
Magická stavebnice doslova překypuje funkcemi a doplňky, které inspirují ke kreativnímu hraní. Některé jsou vestavěné, například poličky, a některé naopak volně umístěné, jako třeba nábytek a tabule, které lze vyndat a zvětšit tak prostor na hraní. Tuto uhrančivou sadu s Harry Potterem lze kombinovat i s ostatními ve sbírce. Každá z nich děti přenese do jiné bradavické učebny a vyznačuje se jedinečnou barvou a motivem. Jednotlivé stavebnice této řady lze propojit a vytvořit 360stupňové herní prostředí Bradavic.

Magické hračky zažehnou jiskru dětské fantazie
Pokud hledáte parádní dárek pro fanoušky Harryho Pottera, rozhodněte se pro rozsáhlou řadu stavebnic LEGO Harry Potter. Nabízí totiž fascinující modely, které nadchnou všechny malé čarodějky a kouzelníky.

 • Stavebnice Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů (76383) od LEGO Harry Potter má podobu knihy z kostek. Když ji děti otevřou, mohou si prohlédnout podzemní učebnu lektvarů z filmové ságy Harry Potter.
 • Obsahuje minifigurky Draco Malfoye, Seamuse Finnigana a profesora Snapea, knihu lektvarů, tabuli, křeslo, stůl, tajnou komnatu a pozadí v podobě doupěte.
 • Stačí knihu rozložit a děti mohou vstoupit do učebny profesor Snapea. K nácviku slouží vybavení na vaření lektvarů – a prozkoumat lze i tajemnou komnatu!
 • Pro děti od 8 let. Vhodné pro malé čarodějky a kouzelníky, kteří hledají nová dobrodružství ze světa Harryho Pottera.
 • Tato sada ze série kouzelných chvil v Bradavicích měří přes 12 cm na výšku, 8 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Má ideální velikost na to, aby bylo možné si s ní hrát, přenášet ji nebo si ji vystavit na poličce.
 • Sada nabízí autentické doplňky jako lžíci, nůž, hrnek, hrnec a fialový lektvar. Dále nechybí prostředí doupěte, které děti znají z filmové série Harry Potter.
 • Sběratelé se mohou těšit i na další magické stavebnice, které jsou navrženy tak, aby vystihovaly různé učebny bradavické školy. Dohromady vytvářejí inovativní 360stupňové herní prostředí.
 • Všechny stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, zábavné funkce a dobře známá místa z populárních filmů. Úchvatný, praktický a magický dárek pro všechny malé čarodějky a kouzelníky.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO sady pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina lektvarů
SKU
76383
EAN
5702016912944
Kousky
271
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
524 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.