LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování 76382

Uebna pemovn s Harry Potterem v podob knihy z LEGO kostek

lego 76382 kouzelne momenty z bradavic hodina premenovani
 • 241 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 76382 SKU

Již sestavená sada Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování (76382) od LEGO Harry Potter je ukrytá uvnitř speciální knihy. Stačí ji otevřít a děti se octnou na hodině přeměňování profesorky McGonagallové. Magická zábava z Bradavic pro děti na cesty. Uhrančivá stavebnice je nabitá funkcemi a doplňky, které inspirují k neomezenému hraní. Některé jsou vestavěné, například skříňka …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 524 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 629 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 711 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování 76382

Již sestavená sada Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování (76382) od LEGO Harry Potter je ukrytá uvnitř speciální knihy. Stačí ji otevřít a děti se octnou na hodině přeměňování profesorky McGonagallové.

Magická zábava z Bradavic pro děti na cesty
Uhrančivá stavebnice je nabitá funkcemi a doplňky, které inspirují k neomezenému hraní. Některé jsou vestavěné, například skříňka na věci, zatímco jiné volně umístěné, jako třeba nábytek a tabule, které lze vyndat a zvětšit tak prostor na hraní. Tuto magickou stavebnici s Harry Potterem lze kombinovat i s ostatními ve sbírce. Každá z nich se vyznačuje jedinečnou barvou a motivem, ale všechny mají společné to, že jsou otevírací a přenesou děti vždy do jiné bradavické učebny. Jednotlivé stavebnice této řady lze propojit a vytvořit 360 stupňové herní prostředí Bradavic.

Okouzlující dárek pro zvědavé děti
Pokud hledáte opravdu magickou stavebnici, rozhodněte se pro řadu LEGO Harry Potter. Nabízí totiž fascinující modely, které uchvátí všechny malé čarodějky a kouzelníky.

 • Stavebnice Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování (76382) od LEGO Harry Potter má podobu knihy z kostek. Když ji děti otevřou, mohou si prohlédnout bradavickou učebnu přeměňování z filmové ságy Harry Potter.
 • Součástí jsou minifigurky Hermiony Grangerové, Rona Weasleyho a profesorky McGonagallové, tabule, 2 školní lavice, 2 židle, truhla s pokladem, skříňka na věci, kniha zaklínadel a spousta autentických doplňků.
 • Když děti knihu otevřou, objeví se před nimi učebna profesorky McGonagallové. K dispozici je spousta magických předmětů, na kterých lze trénovat. Ale pozor – Ron potřebuje pomoc, když se jeho krysa promění v pohár!
 • Pro děti od 8 let. Vhodné pro malé čarodějky a kouzelníky, kteří hledají nová dobrodružství ze světa Harryho Pottera.
 • Tato sada ze série kouzelných chvil v Bradavicích měří přes 12 cm na výšku, 8 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Díky ideálním rozměrům je praktická a dobře přenosná.
 • Obsahuje několik doplňků pro ještě kreativnější hraní, například čajový šálek, stříbrný pohár a žábu pro nácvik přeměňování, a k tomu navíc Ronovu krysu Prašivku.
 • Sběratelé se mohou těšit na celou sérii magických stavebnic, které jsou navrženy a zdobeny tak, aby vystihovaly různé učebny bradavické školy. Dohromady vytvářejí inovativní 360stupňové herní prostředí.
 • Všechny stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, zábavné funkce a dobře známá místa z populárních filmů. Úchvatný, praktický a magický dárek pro všechny malé čarodějky a kouzelníky.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO součástky striktní oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování
SKU
76382
EAN
5702016913576
Kousky
241
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
524 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.