LEGO Batmobil Tumbler 76240

Vstavn model Batmobilu Tumbler

LEGO 76240 Tumbler - 20210831
 • 2049 Kousky
 • Batman Série
 • 76240 SKU

Stavebnice Batmobil Tumbler (76240) od LEGO DC Batman prověří vaše stavitelské dovednosti a umožní vám vystihnout styl jednoho z nejvíce kultovních vozidel v historii kinematografie. Obrněný stroj v boji proti zločinu. Působivý výstavní model vozu Tumbler z trilogie filmů s Batmanem Temný rytíř potěší otevírací střechou, která nabízí přístup k místům řidiče a spolujezdce a k …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -21% 5 389 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -15% 5 799 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 6 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Batman

Popis LEGO Batmobil Tumbler 76240

Stavebnice Batmobil Tumbler (76240) od LEGO DC Batman prověří vaše stavitelské dovednosti a umožní vám vystihnout styl jednoho z nejvíce kultovních vozidel v historii kinematografie.

Obrněný stroj v boji proti zločinu
Působivý výstavní model vozu Tumbler z trilogie filmů s Batmanem Temný rytíř potěší otevírací střechou, která nabízí přístup k místům řidiče a spolujezdce a k ovládacímu panelu. Součástí jsou také minifigurky Batmana a Jokera s podstavcem. Robustní podstavec vám umožní vystavit si hotový model v jeho plné kráse. Replika vozu Tumbler vám tak bude dělat radost dlouho poté, co budete s prací hotovi.

Sady LEGO pro dospělé
Objevte znovu radost z kreativního stavění se stavebnicemi LEGO pro dospělé. Sady LEGO pro dospělé přinášejí zábavné stavění a vypadají úchvatně na výstavce – ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti pro všechny fanoušky modelářství a komiksů.

 • Díky stavebnici Batmobil Tumbler (76240) od LEGO DC Batman si nyní můžete postavit a vystavit jedno z nejvíce kultovních vozidel v historii kinematografie. Fascinující model LEGO je určený speciálně pro dospělé.
 • Součástí je sestavitelný Batmobil Tumbler s podstavcem, a k tomu navíc minifigurky Batmana a Jokera.
 • Obrněné vozidlo určené pro boj se zločinem patří mezi sběratelské sady na motivy filmů s Batmanem, které vám budou dělat radost ještě dlouho poté, co budete s prací hotovi.
 • Pokud patříte mezi dospělé fanoušky Batmana nebo nadšené modeláře, pak je pro vás tento sestavitelný model vozidla ideálním projektem.
 • Vozidlo měří přes 16 cm na výšku, 45 cm na délku a 25 cm na šířku. Navíc jej lze snadno kombinovat s ostatními sadami od LEGO DC Batman.
 • Tento sběratelský výstavní model tvořený 2 049 kostkami LEGO nabízí skvělou možnost, jak se zbavit stresu. Na konci stavitelského procesu na vás čeká pozoruhodný batmobil Tumbler.
 • Díky kvalitním tištěným pokynům se do tohoto fascinujícího stavitelského projektu můžete pustit bez zbytečných průtahů.
 • Řada výstavních stavebnic LEGO pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují stavebnice LEGO přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batmobil Tumbler
SKU
76240
UPC
673419350914
Kousky
2049
Série
LEGO DC
Stáří
18+ let
Cena LEGO
6 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.