LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: souboj se Scarecrowem 76239

Obrnn Batmobil Tumbler z film s Batmanem

lego 76239 dc batman batmobil tumbler souboj se scarecrowem
 • 422 Kousky
 • Batman Série
 • 76239 SKU

Se stavebnicí Batmobil Tumbler: Souboj se Scarecrowem (76239) od LEGO DC Batman se děti mohou vydat do akčního světa superhrdinů a výkonných vozidel. Dokonalý obrněný stroj pro boj se zločinem. Batmobil Tumbler z trilogie filmů s Temným rytířem patří mezi nejkultovnější bojová vozidla v historii kinematografie. Potěší otevírací střechou, která nabízí přístup k místům řidiče a …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 049 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Batman

Popis LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: souboj se Scarecrowem 76239

Se stavebnicí Batmobil Tumbler: Souboj se Scarecrowem (76239) od LEGO DC Batman se děti mohou vydat do akčního světa superhrdinů a výkonných vozidel.

Dokonalý obrněný stroj pro boj se zločinem
Batmobil Tumbler z trilogie filmů s Temným rytířem patří mezi nejkultovnější bojová vozidla v historii kinematografie. Potěší otevírací střechou, která nabízí přístup k místům řidiče a spolujezdce a ovládacímu panelu. Na přední části vozidla jsou namontovány 2 vystřelovače. Úložný prostor navíc nabízí místo na Batarang. Součástí jsou 2 minifigurky: Batman s Batarangem, vystřelovacím hákem a alternativní děsivou hlavou; a Scarecrow s vystřelovačem a kanystrem na plyn vyvolávající strach. A až bojová vřava utichne, bude se model skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.

 • Se stavebnicí Batmobil Tumbler: Souboj se Scarecrowem (76239) od LEGO DC Batman se děti mohou vydat do akčního světa superhrdinů a výkonných vozidel.
 • Součástí sady je sestavitelný model Batmobilu Tumbler, a k tomu navíc minifigurky Batmana a Scarecrowa se zbraněmi. Alternativní děsivá hlava Batmana inspiruje k dalším herním možnostem.
 • Malí akční hrdinové se mohou prohánět ulicemi GOTHAM CITY v parádním obrněném stroji a bojovat proti kultovnímu padouchovi z filmů s Batmanem.
 • Replika vozu Tumbler je vhodná jako výjimečný narozeninový nebo vánoční dárek pro fanoušky Batmana a super aut od 8 let.
 • Vozidlo měří přes 7 cm na výšku, 19 cm na délku a 12 cm na šířku. Navíc jej lze snadno kombinovat s ostatními sadami z řady LEGO DC Batman.
 • Stavebnice LEGO DC Batman nadchnou parádními postavami, vozidly, vychytávkami a zbraněmi, které dětem otevírají bránu do světa akčních superhrdinů a umožní jim vydat se na ničím neomezená kreativní dobrodružství.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy kvality. To znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují dokonale spolehlivé spojování i rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: souboj se Scarecrowem
SKU
76239
EAN
5702017100098
Kousky
422
Série
LEGO DC
Cena LEGO
1 049 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.