LEGO Batmanova maska z klasického TV seriálu 76238

Vstavn model Batmanovy masky z klasickho TV serilu

lego 76238 batmanova maska z klasickeho tv serialu
 • 372 Kousky
 • Batman Série
 • 76238 SKU

Ponořte se naplno do stavitelského projektu, který vám připomene nezapomenutelnou atmosféru klasického seriálu Batman. Sada Batmanova maska z klasického TV seriálu (76238) od LEGO DC Batman je určena speciálně dospělým fanouškům. Nabízí příjemný stavitelský zážitek, na jehož konci na vás čeká úchvatný výstavní kus. Kultovní Batmanova helma vhodná i na výstavku. Replika LEGO nezaměnitelné masky, kterou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 084 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 791 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Batman

Popis LEGO Batmanova maska z klasického TV seriálu 76238

Ponořte se naplno do stavitelského projektu, který vám připomene nezapomenutelnou atmosféru klasického seriálu Batman. Sada Batmanova maska z klasického TV seriálu (76238) od LEGO DC Batman je určena speciálně dospělým fanouškům. Nabízí příjemný stavitelský zážitek, na jehož konci na vás čeká úchvatný výstavní kus.

Kultovní Batmanova helma vhodná i na výstavku
Replika LEGO nezaměnitelné masky, kterou ve známém seriálu nosí maskovaný bojovník, bude nepochybně středem pozornosti a získá si obdiv, ať už si ji vystavíte kdekoli. Díky informačnímu štítku připevněnému k robustnímu odnímatelnému podstavci vám bude tento pozoruhodný model přinášet radost i dlouho poté, co budete s jeho dokončením hotovi.

 • Batmanova maska z klasického TV seriálu (76238) od LEGO DC Batman byla vytvořena speciálně pro dospělé fanoušky a vystihuje charakteristický styl populárního seriálu.
 • Autentická replika kultovní Batmanovy helmy, která je tvořena 372 kostkami LEGO, stojí na robustním podstavci s informačním štítkem.
 • Vymaňte se na chvíli z každodenní reality a ponořte se do fascinujícího stavitelského projektu. Až budete hotovi, vychutnávejte si pocit spokojenosti z dokončeného modelu ještě dlouho poté.
 • Tento úchvatný výstavní model představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek, ale můžete jím klidně jen tak udělat radost dospělému fanouškovi Batmana nebo nadšenému modeláři mezi vašimi blízkými.
 • Měří přes 19 cm na výšku, 10 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Tento úchvatný model se jistě stane středobodem každé konverzace, ať už si ho vystavíte doma, nebo na pracovišti.
 • Díky kvalitním, srozumitelným pokynům se můžete do tohoto fascinujícího stavitelského projektu pustit hned poté, co otevřete krabici.
 • Řada výstavních stavebnic LEGO pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují stavebnice LEGO přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batmanova maska z klasického TV seriálu
SKU
76238
EAN
5702017072449
Kousky
372
Série
LEGO Batman
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 084 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.