LEGO Loď Sanctuary II z filmu Endgame 76237

Vesmrn lo od Marvelu a 3 kultovn postavy

lego 76237 lod sanctuary ii z filmu endgame
 • 322 Kousky
 • Marvel Série
 • 76237 SKU

Dejte dětem možnost ukázat celému světu jejich nadšení do filmového světa studia Marvel – tuto stavebnici jim budou závidět všichni kamarádi. Replika lodi Sanctuary II z filmu Endgame (76237) od LEGO Marvel je plná realistických detailů, které inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a díky kterým bude model chloubou výstavky. Detailní vesmírná loď a ikonické postavy. Loď …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Loď Sanctuary II z filmu Endgame 76237

Dejte dětem možnost ukázat celému světu jejich nadšení do filmového světa studia Marvel – tuto stavebnici jim budou závidět všichni kamarádi. Replika lodi Sanctuary II z filmu Endgame (76237) od LEGO Marvel je plná realistických detailů, které inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a díky kterým bude model chloubou výstavky.

Detailní vesmírná loď a ikonické postavy
Loď Sanctuary II se 4 křídly a arzenálem čítajícím 6 vystřelovačů přenese děti do světa marvelovské akce. Otevřete prostorný kokpit a prozkoumejte sedadlo pilota a řídicí panel, odkud mocný Thanos celou loď ovládá. Dole v nákladovém prostoru je schovaná Rukavice nekonečna. Ve stavebnici najdete 3 minifigurky: Iron Mana s modrými střelami a vystřelovačem, Captain Marvel s ohnivými střelami a štítem a Thanose se zlatou helmou a oboustranným mečem. Robustní madla na bocích dětem umožní velký model pevně uchopit a manévrovat s ním, zatímco si budou přehrávat oblíbené scény z filmu Avengers: Endgame od studia Marvel nebo vymýšlet vlastní nezapomenutelné příběhy.

 • Replika ikonické lodi Sanctuary II z filmu Endgame (76237) od LEGO Marvel je plná realistických detailů, které inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a díky kterým bude model chloubou výstavky.
 • Součástí jsou 3 minifigurky: Iron Man s modrými střelami a vystřelovačem, Captain Marvel s ohnivými střelami a štítem a Thanos se zlatou helmou a oboustranným mečem.
 • Sestavitelná vesmírná loď se pyšní otevíracím kokpitem, otevíracím nákladovým prostorem a 6 vystřelovači. Děti se připojí ke 2 superhrdinům, kteří se snaží zabránit Thanosovi v jeho plánu použít Rukavici nekonečna.
 • Impozantní model k hraní i na výstavku skvěle poslouží jako dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro všechny děti od 7 let.
 • Sestavitelný model vesmírné lodi měří přes 7 cm na výšku, 18 cm na délku a 36 cm na šířku – dá se tak uchopit jednou rukou, ale zároveň je dostatečně velký, aby inspiroval nejedno epické dobrodružství.
 • Všechny stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Loď Sanctuary II z filmu Endgame
SKU
76237
EAN
5702017072432
Kousky
322
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.