LEGO Kapitánka Carterová a bojovník Hydry 76201

Neopakovateln akn dobrodrustv s kultovnmi postavami od Marvelu

LEGO 76201 Captain Carter & The Hydra Stomper - 20210702
 • 343 Kousky
 • Marvel Série
 • 76201 SKU

Stavebnice LEGO Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry (76201) umožňuje malým superhrdinům ve věku od 8 let prožívat dobrodružství ze seriálu What If...?, který je k dispozici v rámci streamovací platformy Disney+, a přenést tak hraní do zcela nové dimenze. Nové příběhy se starými známými superhrdiny. Nezastavitelný padouch Red Skull ukradl Teserakt, jeden z nejmocnějších předmětů …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Kapitánka Carterová a bojovník Hydry 76201

Stavebnice LEGO Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry (76201) umožňuje malým superhrdinům ve věku od 8 let prožívat dobrodružství ze seriálu What If...?, který je k dispozici v rámci streamovací platformy Disney+, a přenést tak hraní do zcela nové dimenze.

Nové příběhy se starými známými superhrdiny
Nezastavitelný padouch Red Skull ukradl Teserakt, jeden z nejmocnějších předmětů ve vesmíru, a úkolem dětí je ho získat zpět s pomocí Steva Rogerse v bojovém robotu Hydry. Robot je polohovatelný, což dává dětem možnost vytvářet nejrůznější bojové pózy. Také je vyzbrojen 2 vystřelovači, kterými lze po Red Skullovi pálit. Tento vzrušující přírůstek do rodiny stavebnic inspirovaných filmovou tvorbou studia Marvel dětem přináší neomezené nápadité herní možnosti ve společnosti superhrdinů.

 • Stavebnice LEGO Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry (76201) přenese dětskou představivost do zcela nové dimenze, kde budou děti moci prožívat dobrodružství ze seriálu What If...?, který je k dispozici v rámci streamovací platformy Disney+.
 • Obsahuje minifigurky Kapitánky Carterové, Steva Rogerse a Red Skulla, a navíc sestavitelného robota s otevíracím kokpitem a 2 vystřelovači.
 • Děti mohou umístit minifigurku Steva Rogerse do polohovatelného bojového robota Hydry a vyrazit do boje proti padouchovi Red Skullovi, který se zmocnil mocného Teseraktu.
 • Stavebnice LEGO Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry představuje skvělý dárek pro fanoušky seriálu What If...? a filmové tvorby studia Marvel.
 • Polohovatelný robot měří přes 15 cm na výšku – perfektní model pro nápadité hraní nebo umístění na výstavku.
 • Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od LEGO Marvel a sehrávat si s nimi známe scény z filmů nebo vytvářet vlastní úžasné příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují dílky a kostky LEGO přísné standardy, díky čemuž jsou spolehlivé, kompatibilní a umožňují konzistentní spojování i rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kapitánka Carterová a bojovník Hydry
SKU
76201
EAN
5702016989502
UPC
673419345583
Kousky
343
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.