LEGO Nový Asgard Bro Thora 76200

Nov Asgard Bro Thora pbytek pln autentickch detail

LEGO 76200 Bro Thor’s New Asgard - 20210702
 • 265 Kousky
 • Marvel Série
 • 76200 SKU

Darujte dětem nápaditou, kreativní a výstavní stavebnici Nový Asgard Bro Thora od LEGO Marvel (76200). Tato všestranná sada umožní malým superhrdinům starším 7 let prožívat na vlastní kůži scény z filmu Avengers: Endgame a vytvářet si nová herní dobrodružství. Autentické zpracování. Tento detailní model úžasného Thorova příbytku zahrnuje 2 minifigurky – Bro Thora a Korga – …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Nový Asgard Bro Thora 76200

Darujte dětem nápaditou, kreativní a výstavní stavebnici Nový Asgard Bro Thora od LEGO Marvel (76200). Tato všestranná sada umožní malým superhrdinům starším 7 let prožívat na vlastní kůži scény z filmu Avengers: Endgame a vytvářet si nová herní dobrodružství.

Autentické zpracování
Tento detailní model úžasného Thorova příbytku zahrnuje 2 minifigurky – Bro Thora a Korga – a sestavitelného Mieka. Dále nechybí ohromná spousta nápaditých předmětů a doplňků, například sekera Stormbreaker, herní konzole, pohovka, televize, krabice s pizzou a další detaily, které poslouží jako inspirace k zábavnému hraní.

 • Stavebnice LEGO Marvel Nový Asgard Bro Thora (76200) představuje propracovanou repliku útočiště Bro Thora z kultovní marvelovky Avengers: Endgame.
 • Obsahuje minifigurky Bro Thora a Korga, sestavitelného Mieka a spoustu inspirativních kreativních doplňků – nechybí sekera Stormbreaker, herní konzole, krabice s pizzou nebo televize.
 • Potěšte fandy Avengerů a Thora nápaditou stavebnicí inspirovanou úžasným Thorovým příbytkem.
 • Tento sestavitelný model vhodný ke hraní i na výstavku pomáhá u dětí od 7 let rozvíjet fantazii a kreativitu.
 • Měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Model lze pro ještě větší porci zábavy kombinovat s dalšími stavebnicemi LEGO Marvel.
 • Všechny stavebnice LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy kvality. To znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují dokonale spolehlivé spojování i rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Nový Asgard Bro Thora
SKU
76200
EAN
5702016989700
UPC
673419345538
Kousky
265
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.