LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů 76198

Robot Spider-Mana vs. robot Doctora Octopuse

lego 76198 spider man a doctor octopus souboj robotu
 • 305 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76198 SKU

Vezměte do každé ruky jednoho marvelovského robota a pusťte se do boje! Stavebnice LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů (76198) přináší dětem dvakrát více akce se superhrdiny. Sada nabitá funkcemi pro neomezené kreativní hraní. Sada obsahující roboty Spider-Mana a Doctora Octopuse zaujme minifigurkami pilotů, pohyblivými končetinami a parádními zbraněmi. Děti mohou minifigurky …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů 76198

Vezměte do každé ruky jednoho marvelovského robota a pusťte se do boje! Stavebnice LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů (76198) přináší dětem dvakrát více akce se superhrdiny.

Sada nabitá funkcemi pro neomezené kreativní hraní
Sada obsahující roboty Spider-Mana a Doctora Octopuse zaujme minifigurkami pilotů, pohyblivými končetinami a parádními zbraněmi. Děti mohou minifigurky Spider-Mana a Doctora Octopuse posadit do kokpitů jednotlivých robotů. Pohyblivé končetiny robotů, silové blastery, pavučiny a ostatní zábavné doplňky se už postarají o to, aby si malí superhrdinové mohli přehrávat akční scény z marvelovských filmů a vymýšlet si vlastní nekonečná dobrodružství.

 • Stavebnice LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů (76198) přináší dětem dvakrát více akce se superhrdiny. Připravte se na zábavu ve velkém s těmito 2 mocnými, pohyblivými roboty a minifigurkami.
 • Součástí jsou minifigurky Spider-Mana a Doctora Octopuse a jejich sestavitelní roboti s pohyblivými končetinami, silovými blastery, sítěmi, pouty a dalšími doplňky.
 • Děti mohou otevřít kokpity robotů, posadit do nich minifigurky a ponořit se do světa vlastní fantazie plného akce a dobrodružství, zatímco si budou vychutnávat nekončící zábavu s obřími roboty nabitými funkcemi.
 • Skvělý narozeninový, vánoční nebo obyčejný dárek pro všechny malé superhrdiny nebo akční děti od 7 let.
 • Oba roboti mají přes 11 cm na výšku, což je ideální velikost pro tvořivé hraní. A až bude akce pro daný den dost, budou se pohybliví roboti skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
 • Sběratelé se mohou těšit i na další roboty od LEGO Marvel, které lze vzájemně kombinovat. Děti tak mají možnost přehrávat si akční filmové scény a vymýšlet si vlastní příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů
SKU
76198
EAN
5702016989694
UPC
673419345606
Kousky
305
Série
LEGO Spider-Man
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.