Porovnání LEGO v Česko

LEGO 76198 Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů

Robot Spider-Mana vs. robot Doctora Octopuse

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů
SKU 76198
Kousky 305
Série LEGO Spider-Man
Cena LEGO 499,00 Kč
Datum vydání 26 dubna 2021
Instrukce Stáhnout návod k použití

Popis LEGO 76198 Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů

  • Stavebnice LEGO® Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – souboj robotů (76198) přináší dětem dvakrát více akce se superhrdiny. Připravte se na zábavu ve velkém s těmito 2 mocnými, pohyblivými roboty a minifigurkami.
  • Součástí jsou minifigurky Spider-Mana a Doctora Octopuse a jejich sestavitelní roboti s pohyblivými končetinami, silovými blastery, sítěmi, pouty a dalšími doplňky.
  • Děti mohou otevřít kokpity robotů, posadit do nich minifigurky a ponořit se do světa vlastní fantazie plného akce a dobrodružství, zatímco si budou vychutnávat nekončící zábavu s obřími roboty nabitými funkcemi.
  • Skvělý narozeninový, vánoční nebo obyčejný dárek pro všechny malé superhrdiny nebo akční děti od 7 let.
  • Oba roboti mají přes 11 cm na výšku, což je ideální velikost pro tvořivé hraní. A až bude akce pro daný den dost, budou se pohybliví roboti skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
  • Sběratelé se mohou těšit i na další roboty od LEGO® Marvel, které lze vzájemně kombinovat. Děti tak mají možnost přehrávat si akční filmové scény a vymýšlet si vlastní příběhy.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání.
  • LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.