LEGO Spider-Man a duel s dronem 76195

Vzdun bitvy Spider-Mana s Vulturem

lego 76195 spider man a duel s dronem
 • 198 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76195 SKU

Fandové superhrdinů mohou s akční stavebnicí Spider-Man a duel s dronem (76195) od LEGO Marvel oslavit uvedení zbrusu nového marvelovského trháku Spider-Man: No Way Home. Okřídlený padouch a vyzbrojený dron. Ikonická křídla prohnaného Vultura jsou lákavým cílem pro Spider-Manovy pavučiny. A kdyby chtěl náhodou padouch uletět, Spider-Man má k dispozici dron se 4 rotory. Všestranná stavebnice …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Spider-Man a duel s dronem 76195

Fandové superhrdinů mohou s akční stavebnicí Spider-Man a duel s dronem (76195) od LEGO Marvel oslavit uvedení zbrusu nového marvelovského trháku Spider-Man: No Way Home.

Okřídlený padouch a vyzbrojený dron
Ikonická křídla prohnaného Vultura jsou lákavým cílem pro Spider-Manovy pavučiny. A kdyby chtěl náhodou padouch uletět, Spider-Man má k dispozici dron se 4 rotory. Všestranná stavebnice obsahuje 2 z nejoblíbenějších postav od Marvelu a přináší bezpočet herních možností – jak ve vzduchu, tak na zemi.

 • Udělejte radost milovníkovi filmů od Marvelu stavebnicí Spider-Man a duel s dronem (76195) z řady LEGO Marvel. Budou mu ji závidět všichni kamarádi. Tato vzrušující sada vás zavede do víru superhrdinských bojů vysoko na obloze.
 • Obsahuje 2 minifigurky, které inspirují nejeden nápaditý příběh – Spider-Mana a Vultura – a navíc sestavitelný dron se 4 rotory a 2 vystřelovači.
 • Děti mohou přichytit Spider-Mana ke spodní straně dronu za pomocí dlouhé pavučiny – hrdina se tak se svým soupeřem může utkat ve vzduchu i na zemi.
 • Úchvatný dárek k narozeninám či Vánocům pro fanoušky filmů od Marvelu od 7 let.
 • Dron měří přes 5 cm na výšku, 23 cm na délku a 25 cm na šířku. Všestrannou stavebnici lze snadno kombinovat s ostatními sadami LEGO Marvel.
 • Všechny stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Spider-Man a duel s dronem
SKU
76195
EAN
5702016913231
Kousky
198
Série
LEGO Spider-Man
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.