LEGO Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka 76194

Nov akn dobrodrustv s kultovnmi postavami od Marvelu

lego 76194 sakaariansky iron man tonyho starka
 • 369 Kousky
 • Marvel Série
 • 76194 SKU

Přeneste fandy tvorby studia Marvel do nové dobrodružné dimenze plné stavění a hraní prostřednictvím stavebnice LEGO Marvel Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (76194). Tato originální sada z řady LEGO Marvel umožní dětem starším 8 let přehrávat si scény z animovaného marvelovského seriálu What If...?, který je k dispozici na streamovací platformě Disney+, a vytvářet si …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 629 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 789 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 899 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 039 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka 76194

Přeneste fandy tvorby studia Marvel do nové dobrodružné dimenze plné stavění a hraní prostřednictvím stavebnice LEGO Marvel Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (76194). Tato originální sada z řady LEGO Marvel umožní dětem starším 8 let přehrávat si scény z animovaného marvelovského seriálu What If...?, který je k dispozici na streamovací platformě Disney+, a vytvářet si vlastní nové příběhy inspirované vesmírem jménem Marvel.

Nové příběhy se starými známými superhrdiny
Tato sada představující vzrušující rozšíření tvorby studia Marvel obsahuje 3 minifigurky – Tonyho Starka, Valkýru a Watchera – a sestavitelného robota, kterého lze přestavět na výkonný bourák. Děti mohou umístit minifigurku Tonyho Starka do sakaarianského Iron Manova robota. Tento mechanický gigant je polohovatelný, což dětem umožňuje prožívat ohromnou porci superhrdinské akce. Robota je možné přestavět na našlapané auto, ve kterém se dá rychle a zběsile vyrazit za dalším neopakovatelným dobrodružstvím.

 • Stavebnice LEGO Marvel Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (76194) přivádí k životu televizní seriál What If...? z dílny studia Marvel a přenese děti do nové dimenze plné stavění, hraní a nápaditých dobrodružství.
 • Obsahuje minifigurky Tonyho Starka, Valkýry a Watchera, a navíc sestavitelného robota, kterého lze přestavět na výkonné vozidlo.
 • Děti mohou umístit minifigurku Tonyho Starka do pohyblivého sakaarianského Iron Manova robota. Toho je pak možné přestavět na akční bourák a rychlea zběsile vyrazit do další akce.
 • Dopřejte dětem starším 8 let, které mají rády seriál What If...?, který je k dispozici na streamovací platformě Disney+, a marvelovky obecně prožít pořádnou porci nejnovější superhrdinské akce s přestavitelným modelem Iron Mana Tonyho Starka.
 • Polohovatelný robot měří přes 15 cm na výšku a je možné jej přestavět na závodní auto ve stylu Tonyho Starka.
 • Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od LEGO Marvel a sehrávat si s nimi známe scény z filmů nebo vytvářet vlastní úžasné příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují dílky a kostky LEGO přísné standardy, díky čemuž jsou spolehlivé, kompatibilní a umožňují konzistentní spojování i rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka
SKU
76194
EAN
5702016913224
UPC
673419339902
Kousky
369
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
629 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.