LEGO Loď Strážců 76193

Autenticky zpracovan lo od Marvelu k sestaven a vystaven

lego 76193 lod strazcu
 • 1901 Kousky
 • Marvel Série
 • 76193 SKU

Loď Strážců od LEGO Marvel (76193) je skvělou stavebnicí pro všechny fandy filmů Marvel Avengers od 14 let a milovníky stavění modelů. Výstavní loď od Marvelu. Fanoušci si postaví autentickou a úchvatně propracovanou repliku jedné z nejikoničtějších lodí z filmů Marvel Avengers. Do otevíracího kokpitu můžete umístit všechny slavné minifigurky LEGO Marvel, které jsou ve stavebnici, …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -21% 3 219 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -17% 3 409 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 4 099 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 4 269 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Loď Strážců 76193

Loď Strážců od LEGO Marvel (76193) je skvělou stavebnicí pro všechny fandy filmů Marvel Avengers od 14 let a milovníky stavění modelů.

Výstavní loď od Marvelu
Fanoušci si postaví autentickou a úchvatně propracovanou repliku jedné z nejikoničtějších lodí z filmů Marvel Avengers. Do otevíracího kokpitu můžete umístit všechny slavné minifigurky LEGO Marvel, které jsou ve stavebnici, včetně Star-Lorda, Groota, Rocketa, Mantis, Thora a válečníka Chitauri. Mezi zábavnými doplňky najdete sklad zbraní, počítač a místo, kde si hrdinové mohou dopřát kávu a donuty. Otočný podstavec vám umožní loď vystavit, jak jen budete chtít, a poskytne spoustu možností k hraní napínavých dobrodružství. A až akce skončí, model se bude vyjímat na výstavce v pokoji.

Úžasná stavebnice pro mladé superhrdiny
Stavebnice Marvel Avengers umožňuje dětem znovu prožít scény z oblíbených filmů od Marvelu a otevírá jim svět kreativního hraní se superhrdiny.

 • Udělejte fanouškům filmů Strážci galaxie a Marvel Avengers radost se stavebnicí LEGO Marvel Loď Strážců (76193).
 • Obsahuje LEGO minifigurky Star-Lorda, Groota, Rocketa, Mantis, Thora a válečníka Chitauri, a navíc spoustu zbraní a doplňků.
 • Přeneste děti do světa nápaditých dobrodružství s pomocí tohoto obohacujícího kreativního projektu. A až akce skončí, model s otočným podstavcem můžete vystavit v pokoji.
 • Výstavní kousek představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek. Výborně poslouží také jako překvapení pro každou příležitost pro všechny nadšené modeláře nebo fanoušky světa Marvel od 14 let.
 • Loď (včetně podstavce) měří přes 25 cm na výšku, 36 cm na délku a 59 cm na šířku a stojí na pevném, otočném podstavci.
 • Všechny prémiové stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům ničím neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Loď Strážců
SKU
76193
EAN
5702016913217
UPC
673419339896
Kousky
1901
Série
LEGO Marvel
Stáří
14+ let
Cena LEGO
4 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.