LEGO Avengers: Endgame – poslední bitva 76192

Velk porce LEGO Marvel akce na zkladn Avenger

lego 76192 avengers endgame posledni bitva
 • 527 Kousky
 • Marvel Série
 • 76192 SKU

Přiveďte k životu napětí z marvelovských trháků se stavebnicí LEGO Marvel Avengers: – poslední bitva (76192). Dokonalá stavebnice Marvel Avengers. Děti se přidají k pestrému zástupu postav LEGO Marvel – Thorovi, Captainu Americovi, Black Pantherovi, Iron Manovi, Scarlet Witch, Ant-Manovi, Thanosovi a válečníkovi Centauri – s nimiž zažijí bezpočet dobrodružství na základně Avengerů. Stavebnice je plná …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 644 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 2 049 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 399 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 949 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Avengers: Endgame – poslední bitva 76192

Přiveďte k životu napětí z marvelovských trháků se stavebnicí LEGO Marvel Avengers: – poslední bitva (76192).

Dokonalá stavebnice Marvel Avengers
Děti se přidají k pestrému zástupu postav LEGO Marvel – Thorovi, Captainu Americovi, Black Pantherovi, Iron Manovi, Scarlet Witch, Ant-Manovi, Thanosovi a válečníkovi Centauri – s nimiž zažijí bezpočet dobrodružství na základně Avengerů. Stavebnice je plná doplňků, které podnítí nápadité hraní. Nechybí Iron Manova laboratoř, kde pracuje na úžasné Nano rukavici, společenská místnost, kde si mohou superhrdinové dát oddych, vězeňská cela a vůz, ve kterém se ukrývá stroj času.

Bezvadná stavebnice na motivy LEGO Avengers s minifigurkami superhrdinů
Vozidla, roboti, budovy, minifigurky, zbraně a další sběratelské vychytávky ze stavebnic LEGO Marvel Avengers umožňují dětem přehrávat si oblíbené scény ze slavných filmů studia Marvel a otevírají jim svět kreativní zábavy.

 • Stavebnice Avengers: Endgame – poslední bitva (76192) od LEGO Marvel dá dětem příležitost přehrávat si ikonické akční scény z filmů od Marvelu. Čekají je úžasní superhrdinové, parádní funkce a skvělé doplňky.
 • Nechybí minifigurky Thora, Captaina Americy, Black Panthera, Iron Mana, Scarlet Witch a válečníka Centauri, a navíc figurka Thanose a mikrofigurka Ant-Mana.
 • Děti navštíví základnu Avengerů, kde se připojí k řadě postav LEGO Marvel a prozkoumají společenskou místnost, vězeňskou celu a parádní vůz, který ukrývá stroj času.
 • Skvělý dárek, který potěší všechny fandy Avengerů od studia Marvel ve věku od 8 let.
 • Všestranná stavebnice měří přes 16 cm na výšku, 37 cm na šířku a 12 cm do hloubky a lze ji snadno kombinovat s ostatními stavebnicemi řady LEGO Marvel.
 • Mezi doplňky najdete obrovský kanón, který se otáčí, nahýbá a střílí velký šíp s gumovou špičkou, a otočný radar na střeše základny.
 • Můžete se těšit také na občerstvení pro hrdiny, stojan se zbraněmi a autentické detaily, například Thanosův oboustranný meč, který děti mohou přestavět na 2 jednoruční meče.
 • Všechny prémiové stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům ničím neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Avengers: Endgame – poslední bitva
SKU
76192
EAN
5702016913200
UPC
673419339889
Kousky
527
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
1 644 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.