LEGO Iron Man: běsnění Iron Mongera 76190

Obrovsk porce superhrdinsk akce s robotem Iron Monger!

lego 76190 iron man besneni iron mongera
 • 479 Kousky
 • Marvel Série
 • 76190 SKU

S úžasnou stavebnicí Iron Man: běsnění Iron Mongera (76190) od LEGO Marvel si malí superhrdinové budou přehrávat velké a napínavé akční příběhy a dají prostor své fantazii. Kolosální robot Iron Monger. Tato vzrušující stavebnice, která je inspirována ikonickými scénami z filmu Iron Man od studia Marvel, otevře dětem bránu do fantastického světa akce, kde se utkají …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 049 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 489 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Iron Man: běsnění Iron Mongera 76190

S úžasnou stavebnicí Iron Man: běsnění Iron Mongera (76190) od LEGO Marvel si malí superhrdinové budou přehrávat velké a napínavé akční příběhy a dají prostor své fantazii.

Kolosální robot Iron Monger
Tato vzrušující stavebnice, která je inspirována ikonickými scénami z filmu Iron Man od studia Marvel, otevře dětem bránu do fantastického světa akce, kde se utkají s legendárním robotem Iron Mongerem. Robot je vybaven svítícím reaktorem a pohyblivými končetinami. Jedna ruka je vyzbrojena šestiranným vystřelovačem a druhá tříranným vystřelovačem. Děti opětují palbu z Iron Manových děl, aby zachránili Pepper a ubránili ji před mechanickým monstrem.

Bezvadná stavebnice na motivy LEGO Avengers s minifigurkami superhrdinů
Vozidla, roboti, budovy, minifigurky, zbraně a další sběratelské vychytávky ze stavebnic LEGO Marvel Avengers umožňují dětem přehrávat si oblíbené scény ze slavných filmů studia Marvel a otevírají jim svět kreativní zábavy.

 • Pohyblivé modely a parádní zbraně, které vás čekají ve stavebnici LEGO Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera (76190), inspirují k přehrávání bezpočtu akčních dobrodružství.
 • Obsahuje minifigurky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Potsové. Robot má šestiranný vystřelovač na pravé ruce a tříranný vystřelovač na levé ruce. Hruď mu pak zdobí reaktor, který svítí ve tmě.
 • Děti usadí minifigurku Obadiaha Stanea do robota Iron Monger a pak s ním vyrazí do boje proti Iron Manovi a Pepper Pottsové.
 • Fandové filmů studia Marvel a mladí superhrdinové od 9 let mohou nyní vstoupit do svého oblíbeného světa fantazie díky stavebnici s robotem Iron Monger.
 • Robot Iron Monger měří přes 18 cm na výšku a je vybaven pohyblivými končetinami a funkčními tlumiči, díky kterým je pohyb realistický.
 • Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od LEGO Marvel a pak s nimi sehrávat známe scény z filmů nebo své vlastní úžasné příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky a kostky přísné standardy, aby byly spolehlivé, kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Iron Man: běsnění Iron Mongera
SKU
76190
EAN
5702016913187
UPC
673419339865
Kousky
479
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.