LEGO Venom 76187

Postavte si Venoma, mimozemana se zuby ostejmi ne bitva

lego 76187 venom
 • 565 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76187 SKU

Zapojte své stavitelské dovednosti a zvěčněte jedinečné rysy kultovního marvelovského superpadoucha s ostrými zuby se stavebnicí Venom (76187) od LEGO Marvel Spider-Man. Propracovaná replika, kterou si po sestavení můžete hrdě vystavit. Fanoušci filmů s Venomem a Spider-Manem si vychutnají parádní stavitelský zážitek při vytváření autentických rysů zlého mimozemského symbionta. Obří čelist plná zubů připomínajících dýky, dlouhý, …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -30% 1 227 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -22% 1 369 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -10% 1 571 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -9% 1 599 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 749 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Venom 76187

Zapojte své stavitelské dovednosti a zvěčněte jedinečné rysy kultovního marvelovského superpadoucha s ostrými zuby se stavebnicí Venom (76187) od LEGO Marvel Spider-Man.

Propracovaná replika, kterou si po sestavení můžete hrdě vystavit
Fanoušci filmů s Venomem a Spider-Manem si vychutnají parádní stavitelský zážitek při vytváření autentických rysů zlého mimozemského symbionta. Obří čelist plná zubů připomínajících dýky, dlouhý, kroutící se jazyk a nízké, černé obočí společně dotvářejí nezaměnitelný výstavní kus. Díky stylovému štítku připevněnému k robustnímu podstavci se pozoruhodný model bude vyjímat ještě lépe vedle ostatních LEGO výtvorů na motivy komiksových příběhů.

Stavějte z LEGO kostek
Unikněte z hektické reality a objevte znovu radost z kreativního stavění s LEGO stavebnicemi pro dospělé. LEGO sady pro dospělé přinášejí zábavné stavění a vypadají úchvatně na výstavce – ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti pro všechny milovníky modelářství a komiksů.

 • Postavte a vystavte si jednu z nejobávanějších postav v marvelovském vesmíru se stavebnicí Venom (76187) od LEGO Marvel Spider-Man – fascinující výstavní model byl vytvořen hlavně pro dospělé.
 • Kultovní mimozemšťan s děsivě ostrými zuby a dlouhým, kroutícím se jazykem stojí na robustním podstavci se stylovým štítkem.
 • Tento sběratelský model na motivy filmů od Marvelu bude zdrojem radosti a spokojenosti ještě dlouho poté, co si jej postavíte.
 • Pokud patříte mezi dospělé fanoušky studia Marvel nebo nadšené modeláře, pak je pro vás tato sestavitelná, výstavní replika filmové postavy ideálním projektem!
 • Nepřehlédnutelný model, který měří přes 19 cm na výšku, 9 cm na šířku a 19 cm do hloubky, na sebe nepochybně strhne pozornost, ať už si ho vystavíte doma, nebo na pracovišti.
 • Sběratelský výstavní model Venoma nabízí možnost úniku před stresem – a na konci se můžete těšit na fascinující model tvořený 565 LEGO kostkami!
 • Díky kvalitním tištěným pokynům se do tohoto fascinujícího stavitelského projektu můžete pustit bez zbytečných průtahů.
 • Řada výstavních LEGO stavebnic pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Venom
SKU
76187
EAN
5702016913088
UPC
673419339759
Kousky
565
Série
LEGO Spider-Man
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 749 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.