LEGO Black Panther a dračí letoun 76186

Akce ve vzduchu s marvelovskm dram letounem

lego 76186 black panther a draci letoun
  • 202 Kousky
  • Marvel Série
  • 76186 SKU

Se stavebnicí ikonického dračího letounu Black Panthera od LEGO Marvel (76186) si mladí superhrdinové mohou přehrávat akci z filmu Avengers: Endgame. Impozantní superhrdinský letoun. Autentická replika ikonického letounu Black Panthera poskytne dětem spoustu příležitostí k hraní. Úchvatný model bude také skvěle vypadat na výstavce. Futuristická stíhačka z Wakandy je vybavena 4 polohovatelnými křídly – která lze …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 429 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 479 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Black Panther a dračí letoun 76186

Se stavebnicí ikonického dračího letounu Black Panthera od LEGO Marvel (76186) si mladí superhrdinové mohou přehrávat akci z filmu Avengers: Endgame.

Impozantní superhrdinský letoun
Autentická replika ikonického letounu Black Panthera poskytne dětem spoustu příležitostí k hraní. Úchvatný model bude také skvěle vypadat na výstavce. Futuristická stíhačka z Wakandy je vybavena 4 polohovatelnými křídly – která lze nasměrovat dopředu, dozadu, nahoru nebo dolů – 2 vystřelovači a otevíracím kokpitem, kde lze usadit minifigurku. Součástí stavebnice jsou 3 minifigurky, které zaručí, že o nápadité příběhy nebude nouze. Můžete se těšit na Black Panthera, jeho sestru Shuri a zlého válečníka Chitauri, který je vyzbrojen puškou.

  • Stavebnice dračího letounu Black Panthera od LEGO Marvel (76186) dává malým superhrdinům do rukou jeden z nejikoničtějších strojů ze slavných filmů studia Marvel.
V sadě najdete 3 minifigurky, které podnítí nápaditou hru: Black Panthera, jeho sestru Shuri a zlého válečníka Chitauri vyzbrojeného puškou. Sestavitelný dračí letoun je vybaven dvěma vystřelovači. Děti mohou 4 křídla letounu namířit dopředu, dozadu, nahoru nebo dolů a pak si budou přehrávat rychlé akční scény z marvelovských filmů. Funkční vystřelovače a puška protivníka slibují pořádnou porci napětí. Skvělý narozeninový, vánoční či jakýkoliv jiný dárek pro všechny fandy Marvelu od 8 let. Dračí letoun měří přes 4 cm na výšku, 22 cm na délku a 28 cm na šířku a lze jej snadno kombinovat s ostatními stavebnicemi řady LEGO Marvel. Všechny prémiové stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům ničím neomezené možnosti kreativního hraní. Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání. LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Black Panther a dračí letoun
SKU
76186
EAN
5702016913033
UPC
673419339544
Kousky
202
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.