LEGO Spider-Man v dílně Sanctum 76185

Akce se superhrdiny v kouzeln zkladn Doktora Strange

lego 76185 spider man v dilne sanctum
 • 355 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76185 SKU

Fandové marvelovského trháku Spider-Man: No Way Home budou na svou stavebnici LEGO Marvel Spider-Man v dílně Sanctum (76185) velmi pyšní a mohou se s ní pochlubit kamarádům. Můžete se těšit na autentické detaily, úžasné doplňky a obrovského brouka – o inspiraci k přehrávání bezpočtu nápaditých příběhů a stylizování zábavných výstavek tak nebude nouze. Akční základna Doktora …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 169 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Spider-Man v dílně Sanctum 76185

Fandové marvelovského trháku Spider-Man: No Way Home budou na svou stavebnici LEGO Marvel Spider-Man v dílně Sanctum (76185) velmi pyšní a mohou se s ní pochlubit kamarádům. Můžete se těšit na autentické detaily, úžasné doplňky a obrovského brouka – o inspiraci k přehrávání bezpočtu nápaditých příběhů a stylizování zábavných výstavek tak nebude nouze.

Akční základna Doktora Strange
Sklepení mistra mystických umění je plné zábavných předmětů, které nadchnou milovníky filmů od Marvelu a zažehnou jiskru kreativity. Nechybí parádní nářadí, kola, herní ovladač, svícen, kazeťák, tajuplný svítící kámen a spousta kouzelných překvapení, která čekají, až je děti objeví. Stavebnice obsahuje 4 oblíbené minifigurky: Spider-Mana, MJ, Wonga – a Doktora Strange v plášti levitace. Sestavitelný obrovský brouk s funkčními klepety pak slibuje spoustu dalších herních možností. V aplikaci LEGO s návody na stavění pak máte k dispozici také digitálního průvodce Instructions PLUS. Ten dětem umožní přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění, takže si vychutnají ještě větší porci zábavy.

 • Stavebnice LEGO Marvel Spider-Man v dílně Sanctum (76185), v níž čeká místnost plná kouzel a superhrdinů, nadchne všechny milovníky Marvelu i jejich kamarády.
 • Součástí sady jsou 4 minifigurky: Spider-Man, MJ, Wong a Doktor Strange (s látkovým pláštěm).
 • Pestrá škála doplňků inspiruje nápadité hraní rolí – děti se mohou těšit na parádní nářadí, kola, herní ovladač, svícen, kazeťák a tajuplný svítící kámen.
 • Sestavitelný obrovský brouk s funkčními klepety pak dětem poskytne bezpočet dalších herních možností.
 • Perfektní dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro fandy Marvelu od 7 let, který budou obdivovat naprosto všichni.
 • Model kouzelného sklepení Doktora Strange měří přes 9 cm na výšku, 22 cm na šířku a 22 cm do hloubky a lze jej snadno spojit s dalšími stavebnicemi LEGO Marvel.
 • V aplikaci LEGO s návody na stavění budete mít k dispozici také digitálního průvodce Instructions PLUS. Ten dětem umožní přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění, takže si vychutnají ještě větší porci zábavy.
 • Všechny sběratelské stavebnice řady LEGO Marvel dávají dětem možnost připomenout si okamžiky s oblíbenými superhrdiny a vymýšlet si vlastní kreativní příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Spider-Man v dílně Sanctum
SKU
76185
EAN
5702016913026
Kousky
355
Série
LEGO Spider-Man
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.