LEGO Batmanova maska 76182

Vyjdete kultovn styl Batmana s touto LEGO kp

lego 76182 batmanova maska
 • 410 Kousky
 • DC Série
 • 76182 SKU

Ponořte se do náročného, ale hodnotného stavitelského zážitku a přeneste se ve své fantazii do města GOTHAM CITY s působivou stavebnicí LEGO DC Batman: Batmanova maska (76182). Kultovní Batmanova helma vhodná i na výstavku. LEGO model nezaměnitelné kápě, kterou nosí maskovaný bojovník, na sebe nepochybně strhne pozornost a získá si obdiv, ať už si ji vystavíte …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -12% 1 369 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 1 549 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 599 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 791 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Batmanova maska 76182

Ponořte se do náročného, ale hodnotného stavitelského zážitku a přeneste se ve své fantazii do města GOTHAM CITY s působivou stavebnicí LEGO DC Batman: Batmanova maska (76182).

Kultovní Batmanova helma vhodná i na výstavku
LEGO model nezaměnitelné kápě, kterou nosí maskovaný bojovník, na sebe nepochybně strhne pozornost a získá si obdiv, ať už si ji vystavíte kdekoli. Pozoruhodný model s průsvitnými kostkami znázorňujícími tvář a stylovým informačním štítkem připevněným k robustnímu podstavci bude zdrojem naplnění dlouho poté, co budete s prací hotovi.

Stavějte z LEGO kostek
Unikněte na chvíli z hektické reality a objevte znovu radost z kreativního stavění s LEGO stavebnicemi pro dospělé. LEGO sady pro dospělé přinášejí zábavné stavění a vypadají úchvatně na výstavce – ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti pro všechny milovníky modelářství a komiksů.

 • Stavebnice LEGO DC Batman: Batmanova maska (76182) vystihuje nezaměnitelný Batmanův styl prostřednictvím úchvatného výstavního modelu určeného dospělým.
 • Tento úchvatný model, který měří přes 22 cm na výšku, 10 cm na šířku a 12 cm do hloubky, se jistě stane středobodem každé konverzace, ať už si ho vystavíte doma, nebo na pracovišti.
 • Sběratelský model Batmanovy masky od LEGO DC Batman nabízí tvořivý stavitelský zážitek, který vás zbaví stresu. Proměňte 410 LEGO kostek v ohromný výstavní model.
 • Autentický LEGO model kultovní Batmanovy helmy obsahuje průsvitné dílky znázorňující tvář a stylový informační štítek připevněný k robustnímu podstavci.
 • Zapojte své kreativní stavitelské superschopnosti. Tento sběratelský model na motivy Batmana vám přinese radost a spokojenost dlouho poté, co budete s prací hotovi.
 • Výstavní kousek je ideální pro všechny nadšené modeláře nebo dospělé fanoušky maskovaného bojovníka. Jedná se o skvělý narozeninový nebo vánoční dárek. Výborně poslouží také jako překvapení pro každou příležitost.
 • Díky kvalitním, srozumitelným pokynům se můžete do tohoto fascinujícího stavitelského projektu pustit hned poté, co otevřete krabici.
 • Řada výstavních LEGO stavebnic pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batmanova maska
SKU
76182
EAN
5702016912999
UPC
673419339506
Kousky
410
Série
LEGO Batman
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 549 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.