LEGO Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu 76180

Batman, Batgirl a Joker se stetnou bhem bankovn loupee

lego 76180 batman vs joker honicka v batmobilu
 • 136 Kousky
 • DC Série
 • 76180 SKU

Všestranná stavebnice Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu (76180) od LEGO DC Batman obsahuje legendární postavy a úžasná vozidla. Je navržená přímo pro děti od 4 let, inspiruje ke společné zábavě a podporuje děti v jejich vývoji.Parádní začátek pro malé superhrdinyTato LEGO sada pro děti od 4 let přináší malým superhrdinům kreativní stavění a zábavu bez konce. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 659 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 359 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu 76180

Všestranná stavebnice Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu (76180) od LEGO DC Batman obsahuje legendární postavy a úžasná vozidla. Je navržená přímo pro děti od 4 let, inspiruje ke společné zábavě a podporuje děti v jejich vývoji.Parádní začátek pro malé superhrdinyTato LEGO sada pro děti od 4 let přináší malým superhrdinům kreativní stavění a zábavu bez konce. Speciální začátečnický podvozek dětem pomůže postavit Batmobil bez pomoci dospělých. Nechybí ani jednoduchý návod, který jim ukáževšechny způsoby, jak mohou model využít. Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s LEGO návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění.Zábava pro celou rodinuLEGO stavebnice pro děti od 4 let udělají radost dětem i zbytku rodiny. Dospělí mají možnost předat potomkům své stavitelské dovednosti a sdílet tak se začínajícími staviteli významné vývojové milníky.

 • Tato parádní stavebnice se superhrdiny Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu (76180) od LEGO DC Batman má za cíl podpořit rozvoj představivosti, zručnosti a stavitelského sebevědomí dětí od 4 let.
 • Obsahuje minifigurky Batmana, Batgirl a Jokera, sestavitelný model Batmobilu, bláznivý vůz Hot Rod, bankovní trezor a hromadu autentických doplňků.
 • Zatímco se Joker snaží ve svém voze Hot Rod ukrást bankovní trezor plný peněz, děti pomohou Batmanovi a Batgirl střílet ze zbraní Batmobilu, odpálit Batarang a zastavit zloděje pomocí vystřelovacího háku.
 • Tato LEGO sada pro děti od 4 let obsahuje speciální začátečnickou kostku a jednoduchý návod, takže se malé děti naučí stavět a postupně získají stavitelské sebevědomí.
 • Batmobil měří přes 6 cm na výšku, 20 cm na délku a 7 cm na šířku. To je ideální velikost na to, aby si s ním i malé ručky dokázaly přehrát epická dobrodružství.
 • Samozřejmostí je jednoduchý návod na stavění. Kostky jsou rozděleny do jednotlivých sáčků podle herních dílků a postav, takže děti mohou stavět krok za krokem.
 • Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s LEGO návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění.
 • LEGO stavebnice s označením 4+ děti uvedou do světa oblíbených filmů, postav a hrdinů všedního dne. O své zážitky se malí stavitelé jistě rádi podělí s rodiči nebo kamarády.
 • LEGO dílky splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že všechny kostky ze sad pro děti od 4 let se malým ručičkám snadno uchopují, umísťují i rozpojují – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batman vs. Joker: Honička v Batmobilu
SKU
76180
EAN
5702016912975
UPC
673419339483
Kousky
136
Série
LEGO Batman
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.