LEGO Redakce Daily Bugle 76178

Vzdejte hold studiu Marvel tmto vstavnm modelem

lego 76178 redakce daily bugle
 • 3789 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76178 SKU

Spider-Man a Daily Bugle jsou neoddělitelně spjati. Fanoušci tohoto marvelovského světa si nyní mohou přijít na své se stavebnicí LEGO 76178 Daily Bugle. Tato impozantní stavba plná fascinujících a vzrušujících detailů je dosud největší sadou LEGO ze světa Marvel. Očekávejte hodiny stavební zábavy, spoustu poznání a fantastickou stavbu, ke které se budete opakovaně vracet. Obrovská sada se …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 8 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Redakce Daily Bugle 76178

Spider-Man a Daily Bugle jsou neoddělitelně spjati. Fanoušci tohoto marvelovského světa si nyní mohou přijít na své se stavebnicí LEGO 76178 Daily Bugle. Tato impozantní stavba plná fascinujících a vzrušujících detailů je dosud největší sadou LEGO ze světa Marvel.

Očekávejte hodiny stavební zábavy, spoustu poznání a fantastickou stavbu, ke které se budete opakovaně vracet.

Obrovská sada se spoustou minifigurek

Stavebnice LEGO Daily Bugle se skládá z více než 3772 dílků. To umožňuje postavit věž vysokou asi 82 cm. Budova je plná rozpoznatelných detailů, jako jsou kanceláře Petera Parkera a J. Jonaha Jamesona. Nechybí ani charakteristický žlutý taxík, novinový stánek a vodárenská věž.

Budova se skládá ze čtyř podlaží, z nichž každé je oddělitelné. Z budovy lze také odstranit střechy a fasády, což vám umožní obdivovat její vnitřní prostory. Navíc s touto sadou získáte nejméně 25 minifigurek.

Samozřejmě nechybí Spider-Man, ale setkáte se i s Mysteriem, Spider-Gwen, Venomem, Milesem Moralesem, lovcem upírů Bladem, Punisherem a mnoha dalšími. S nimi si můžete přehrát známé příběhy z komiksu. Nebo si s těmito superhrdiny a superpadouchy vytvoř vlastní vzrušující dobrodružství.

Jednoduchý návod na složité sestavení

Když uvidíte LEGO Daily Bugle poprvé, jistě vás zaujme jeho komplexní struktura. Díky tomu je tato sada LEGO ideální pro stavění a umístění na viditelné místo.

Budova je plná překvapení a detailů, takže vás i vaše přátele znovu a znovu ohromí. Přesto nemusíte být odborníkem na konstrukci, abyste mohli sestavit Daily Bugle. Sada je dodávána s podrobným návodem, který je snadný k použití.

Stavbou vás provede krok za krokem, takže i dospělí stavitelé bez větších zkušeností mohou začít stavět svůj vlastní vesmír Marvel.

Vytvořte si vlastní vesmír Marvelu ze stavebnice LEGO

V průběhu let LEGO zvěčnilo mnoho částí světa Marvelu ve velkolepých stavebnicích. Fanoušci tohoto vesmíru si tak mohou doma začít budovat svůj vlastní oblíbený vesmír. Tuto působivou sadu Daily Bugle byste si opravdu neměli nechat ujít. Jak vypadá váš ideální marvelovský vesmír?

 • Stavebnice 76178 Redakce Daily Bugle z řady LEGO Marvel Spider-Man (76178) je úžasným výstavním modelem pro dospělé fanoušky studia Marvel. Samozřejmostí je pestrá přehlídka slavných hrdinů a padouchů.
 • 25 minifigurek vdechne modelu život. Nechybí Doctor Octopus, Spider-Man, Venom, Miles Morales, Spider-Ham, Zelený Goblin, Peter Parker, Spider-Gwen, Mysterio, Sandman, Robbie Robertson a spousta dalších!
 • 5 minifigurek je naprostou novinkou – lovec upírů Blade, J. Jonah Jameson, majitel Daily Bugle, Black Cat, Daredevil a Punisher. V sadě na vás navíc čeká také Spider-Manova bugina.
 • Probuďte své kreativní superschopnosti a pusťte se do stavění modelu redakce Daily Bugle z 3772 dílků. Vychutnejte si autentické detaily, fascinující funkce a superhrdinskou akci.
 • Tato čtyřpatrová pocta Marvelu dospělým stavitelům a fandům komiksů nabízí obohacující tvůrčí projekt, jehož výsledkem bude výstavní model, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí.
 • Impozantní model měří přes 82 cm na výšku, 27 cm na šířku a 27 cm do hloubky a ukrývá známé postavy, realistické funkce a zábavné doplňky.
 • Díky kvalitnímu, srozumitelnému návodu se můžete do tohoto fascinujícího stavitelského projektu pustit hned poté, co otevřete krabici.
 • Řada výstavních LEGO stavebnic pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Redakce Daily Bugle
SKU
76178
UPC
673419339612
Kousky
3789
Série
LEGO Marvel
Stáří
18+ let
Cena LEGO
8 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.