LEGO Bitva ve Starodávné vesnici 76177

Akce s draky a hrdinou Shang-Chi od Marvelu

lego 76177 bitva ve starodavne vesnici
 • 400 Kousky
 • Marvel Série
 • 76177 SKU

Otevřete dětem bránu do světa epických dobrodružství se stavebnicí Bitva ve Starodávné vesnici (76177) od LEGO Marvel Shang-Chi. Nechybí v ní pozoruhodný drak a 4 kultovní postavy z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel. Vzrušující dobrodružství s draky. Sestavitelný drak připomínající hada má kloubové tělo, takže jej děti mohou všelijak kroutit. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 734 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Bitva ve Starodávné vesnici 76177

Otevřete dětem bránu do světa epických dobrodružství se stavebnicí Bitva ve Starodávné vesnici (76177) od LEGO Marvel Shang-Chi. Nechybí v ní pozoruhodný drak a 4 kultovní postavy z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel.

Vzrušující dobrodružství s draky
Sestavitelný drak připomínající hada má kloubové tělo, takže jej děti mohou všelijak kroutit. Minifigurky kultovních postav z filmu, mezi něž patří Shang-Chi, Wenwu, Xialing a Death Dealer, inspirují k epickému hraní. Dvě minifigurky lze během napínavých bitevních scén připevnit k podložce v podobě vody, z níž vystupuje drak. Tuto podložku lze odstranit poté, co se boj přesune na souš. LEGO stavebnice přinášejí skvělou příležitost, jak si přehrávat marvelovská dobrodružství – děti jistě uvítají možnost hrát si s touto mimořádnou sadou a následně si ji vystavit.

 • Zprostředkujte dětem dobrodružství z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel s touto stavebnicí Bitva ve Starodávné vesnici (76177) od LEGO Marvel.
 • Součástí jsou 4 minifigurky – Shang-Chi, Xialing, Wenwu a Death Dealer – a k tomu navíc sestavitelný, kloubový drak s odnímatelnou podložkou v podobě vody.
 • Děti si mohou přehrát strhující scény z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel nebo přijít s vlastními fantastickými příběhy.
 • Parádní dárek k narozeninám, Vánocům nebo prostě jenom tak pro malé superhrdiny a udatné lovce draků od 8 let.
 • Drak měří přes 22 cm na výšku, 28 cm na délku a 12 cm na šířku. Má ideální velikost pro tvořivé hraní a až si děti užijí akce do sytosti, mohou se modelem pochlubit na výstavce.
 • Řada LEGO Marvel přináší malým dětem prémiové sady nabité funkcemi, které podněcují k ničím neomezenému kreativnímu hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky ty nejnáročnější oborové standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO sady pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bitva ve Starodávné vesnici
SKU
76177
EAN
5702016912890
UPC
673419339650
Kousky
400
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
734 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.