LEGO Útěk z organizace Deseti prstenů 76176

Honiky ve vysok rychlosti a akn bitvy!

lego 76176 utek z organizace deseti prstenu
 • 321 Kousky
 • Marvel Série
 • 76176 SKU

Stavebnice Útěk z organizace Deseti prstenů (76176) od LEGO Marvel Shang-Chi doslova překypuje kultovní akcí a dobrodružstvím z dalšího trháku studia Marvel. Úžasné postavy, vozidla a spousta cool zbraní jsou důvodem, proč si děti tuto sadu po dokončení hrdě vystaví. Akce z filmů od Marvelu ve vysoké rychlosti. Děti se mohou na nekonečných kreativních dobrodružstvích přidat …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Útěk z organizace Deseti prstenů 76176

Stavebnice Útěk z organizace Deseti prstenů (76176) od LEGO Marvel Shang-Chi doslova překypuje kultovní akcí a dobrodružstvím z dalšího trháku studia Marvel. Úžasné postavy, vozidla a spousta cool zbraní jsou důvodem, proč si děti tuto sadu po dokončení hrdě vystaví.

Akce z filmů od Marvelu ve vysoké rychlosti
Děti se mohou na nekonečných kreativních dobrodružstvích přidat k úžasným postavám, jako jsou Shang-Chi, Katy a Morris z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel. Čekají na ně strhující honičky v autech a na motorkách a bitvy, v nichž využijí celou řadu zbraní. Malí hrdinové se utkají s vůdcem organizace Deseti Prstenů Wenwu a jeho nohsledem jménem Razor Fist, který bojuje pomocí vystřelovače disků a pružinového vystřelovače v podobě kostky 1x4 (tento přístroj metá „šípy“ na každého, kdo se ocitne na dostřel). LEGO stavebnice přinášejí parádní možnost přehrát si dobrodružství z filmu studia Marvel – tato sada otvírá dětem bránu do světa neomezené akce!

 • Stavebnice Útěk z organizace Deseti prstenů (76176) od LEGO Marvel Shang-Chi je nabitá známými postavami, vozidly a zbraněmi z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel.
 • Součástí jsou 4 minifigurky – Shang-Chi, Katy, Wenwu a Razor Fist, a k tomu navíc figurka Morrise, SUV, 2 střílny a 2 motorky.
 • Nechybí ani zábavné doplňky a zbraně, včetně 2 prstenů, kuše, 2 dýk, meče a kopí.
 • Děti si mohou zopakovat akční scény z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel nebo si přehrávat vlastní strhující dobrodružství s touto výstavní stavebnicí.
 • Tento populární dárek udělá radost dětem od 7 let, ať už ho dostanou k narozeninám, Vánocům nebo prostě jen tak.
 • Auto měří přes 5 cm na výšku, 13 cm na délku a 6 cm na šířku. Má tedy ideální velikost na to, aby dětem nabídlo tvořivou zábavu a aby se následně vyjímalo na výstavce v pokojíčku.
 • Všechny prémiové stavebnice od LEGO Marvel přinášejí malým superhrdinům ničím neomezené možnosti kreativního hraní.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky náročné oborové standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO sady pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Útěk z organizace Deseti prstenů
SKU
76176
EAN
5702016912883
UPC
673419339247
Kousky
321
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.