LEGO Útok na pavoučí doupě 76175

Superhrdinsk akce v suprov zkladn Spider-Mana

lego 76175 utok na pavouci doupe
 • 466 Kousky
 • Spider-Man Série
 • 76175 SKU

Ohromující sada Útok na pavoučí doupě (76175) z řady LEGO Marvel je první LEGO verzí úžasného superhrdinského řídícího střediska – a kromě velitelství slouží i jako pokoj, ve kterém by chtěl žít každý teenager! Všechno, co mladý superhrdina potřebuje. I superhrdinové si občas potřebují vydechnout. V takovém pokoji, jako má Spider-Man, je to však hračka. Počítač, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 469 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 149 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 807 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Spider-Man

Popis LEGO Útok na pavoučí doupě 76175

Ohromující sada Útok na pavoučí doupě (76175) z řady LEGO Marvel je první LEGO verzí úžasného superhrdinského řídícího střediska – a kromě velitelství slouží i jako pokoj, ve kterém by chtěl žít každý teenager!

Všechno, co mladý superhrdina potřebuje
I superhrdinové si občas potřebují vydechnout. V takovém pokoji, jako má Spider-Man, je to však hračka. Počítač, PlayStation, basketbalový koš, rampa a skateboard – to je sen! Ale je v tom mnohem víc. Je to zároveň dokonalé superhrdinské velitelství s kamerovým systémem, tréninkovým vybavením, motorkou, oblekem Iron Spider, zbraněmi i vlastním vězením, což se může hodit, až se dovnitř pokusí vniknout superpadouši Green Goblin a Venom.

 • Stavebnice Útok na pavoučí doupě (76175) z edice LEGO Marvel Spider-Man nabízí všechno, co může mladý superhrdina potřebovat. Jde o vůbec první LEGO verzi našlapané základny pavoučího muže.
 • V krabici nechybí minifigurky – Spider-Man, Green Goblin and Venom. Dále v sadě najdete počítač, PlayStation, basketbalový koš, rampu a skateboard, kameru, tréninkové vybavení, motorku, oblek Iron Suit, zbraně a dokonce i vězení.
 • Mladí superhrdinové mají jedinečnou šanci zahrát si se Spider-Manem videohry v jeho doupěti. Když ale dovnitř vtrhnou 2 superpadouši, je čas bojovat. Děti mají za úkol zachránit situaci s využitím dostupných doplňků.
 • Prémiová sada se superhrdinskou základnou, která tutově zaujme – ideální dárek pro filmové fanoušky marvelovek ve věku od 8 let – k narozeninám, Vánocům nebo jen tak.
 • Velkolepé sídlo Spider-Mana měří 14 cm na výšku, 41 cm na délku a 17 cm na šířku. Model lze kombinovat s dalšími sadami z edice LEGO Marvel Spider-Man.
 • Obsahuje řadu zábavných doplňků, mezi kterými najdete řadu pavučin, bezpečnostní a kamerový systém a basketbalový koš.
 • Všechny sběratelské stavebnice série LEGO Marvel Spider-Man dávají dětem možnost připomenout si okamžiky s oblíbenými superhrdiny a vymýšlet si vlastní kreativní příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Útok na pavoučí doupě
SKU
76175
EAN
5702016912876
UPC
673419339230
Kousky
466
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
1 469 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.