LEGO Batwing z roku 1989​ 76161

Fanouci BATMANA! Propracovan model Batwingu, kter si mete vystavit

lego 76161 batwing z roku 1989
 • 2363 Kousky
 • DC Série
 • 76161 SKU

Tohle není hračka pro děti. Pokud jste skalním příznivcem BATMANA, komiksových superhrdinů nebo parádních modelů, je pro vás Batwing z roku 1989 od LEGO DC BATMAN tím pravým! Stavitelský projekt, na jehož konci bude Batwing. Připomeňte si autentické detaily a gotickou eleganci s kultovním BATMANOVÝM letadlem zvaným Batwing a pořiďte si tento výstavní model z LEGO …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 3 709 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 4 509 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 5 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Batwing z roku 1989​ 76161

Tohle není hračka pro děti. Pokud jste skalním příznivcem BATMANA, komiksových superhrdinů nebo parádních modelů, je pro vás Batwing z roku 1989 od LEGO DC BATMAN tím pravým!

Stavitelský projekt, na jehož konci bude Batwing
Připomeňte si autentické detaily a gotickou eleganci s kultovním BATMANOVÝM letadlem zvaným Batwing a pořiďte si tento výstavní model z LEGO kostek. Působivá replika obsahuje realistické detaily, odnímatelnou střechu, kompletní interiér, polohovatelné klapky a novou speciální kostku, která vám umožní model připevnit na zeď a vystavit si ho tam. Nechybí ani stojánek, jmenovka a 3 minifigurky – BATMAN, JOKER a poskok s kazeťákem Lawrence – které dotvoří působivé prostředí pro váš model.

Stavějte z LEGO kostek
Unikněte na chvíli z hektické reality a objevte radost z kreativního stavění s LEGO stavebnicemi pro dospělé. LEGO sady pro dospělé přinášejí zábavné stavění a vypadají úchvatně na výstavce – ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti pro všechny milovníky modelářství a komiksů.

 • Dejte všem najevo, že máte slabost pro maskovaného bojovníka, a pořiďte si Batwing z roku 1989 od LEGO DC BATMAN. Pokud jste dospělý fanoušek Batmana nebo nadšenec do stavění z kostek, tento sestavitelný model Batwingu na výstavku pro vás bude tím pravým!
 • Kultovní styl Batwingu z filmu BATMAN z roku 1989 doplňuje robustní podstavec, jmenovka a 3 minifigurky: BATMAN, JOKER a jeho poskok s kazeťákem.
 • Tento náročný, ale naplňující stavitelský projekt představuje fascinující příležitost, jak se zbavit stresu z reálného světa. Navíc bude vypadat skvěle na zdi nebo na podstavci u vás doma, případně na pracovišti.
 • Tuto stavebnici tvořenou 2 363 dílky si jistě zamiluje každý superhrdina nebo LEGO fanoušek. Ať už ho kupujete pro sebe nebo jako dárek k narozeninám či k Vánocům, s LEGO modelem Batwingu si užijete dlouhé hodiny zábavy.
 • Batwing z roku 1989 od LEGO DC BATMAN měří přes 11 cm na výšku, 52 cm na délku a 58 cm na šířku. Bude vypadat famózně, ať už ho necháte na podstavci, nebo ho připevníte na zeď.
 • Nejsou zapotřebí žádné baterie. Tento sběratelský kousek z filmové série BATMAN přináší tvořivý stavitelský zážitek, který zaujme každého fanouška BATMANA, sci-fi nebo modelářství.
 • Díky srozumitelným a kvalitním pokynům si s tímto fascinujícím stavitelským projektem užijete maximální porci zábavy.
 • Součást série autentických LEGO replik, které přinášejí příjemný stavitelský zážitek a vyjímají se na výstavce. Pokud máte zájem o další výrobky z této řady, nenechte si ujít Batmobil z roku 1989 od LEGO DC.
 • LEGO kostky a dílky lze vždy snadno spojit a rozpojit, takže nemusíte ani použít superschopnosti. Jsou vyráběny dle nejvyšších oborových standardů a vždy dokonale pasují.
 • LEGO kostky a dílky přísně testujeme, abychom zajistili, že váš výstavní model splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy jak v GOTHAM CITY, tak všude jinde na planetě Zemi.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batwing z roku 1989​
SKU
76161
EAN
5702016669404
Kousky
2363
Série
LEGO Batman
Stáří
18+ let
Cena LEGO
3 709 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.