LEGO Marvel Deviantova léčka! 76154

Zahrajte si na superhrdiny a zastnte se bitvy 3 Eternal proti 6nohmu Deviantovi

lego 76154 marvel deviantova lecka
 • 197 Kousky
 • Marvel Série
 • 76154 SKU

Stavebnice Deviantova léčka! (76154) od LEGO Marvel dětem umožní znovu prožít akci a vzrušení z filmu Eternals studia Marvel a vymýšlet si vlastní superhrdinská dobrodružství. Spousta akce z filmu Eternals studia Marvel z roku 2021. Když 6nohý Deviant s chňapající čelistí zaútočí na 3 Eternaly – Thenu, Gilgameše a Makkari – musí jim děti přispěchat na …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 404 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Marvel

Popis LEGO Marvel Deviantova léčka! 76154

Stavebnice Deviantova léčka! (76154) od LEGO Marvel dětem umožní znovu prožít akci a vzrušení z filmu Eternals studia Marvel a vymýšlet si vlastní superhrdinská dobrodružství.

Spousta akce z filmu Eternals studia Marvel z roku 2021
Když 6nohý Deviant s chňapající čelistí zaútočí na 3 Eternaly – Thenu, Gilgameše a Makkari – musí jim děti přispěchat na pomoc se všemi svými schopnostmi superhrdinů. S pomocí 3 minifigurek superhrdinů si děti mohou hrát na to, že mají superschopnosti: Thena dokáže vyvolat zbraně na boj zblízka, Gilgameš má supersílu a Makkari vyniká fenomenální rychlostí. A pokud hračku kupujete pro fanouška minifigurek, upozorňujeme, že tato sada LEGO jako jediná obsahuje minifigurku Gilgameše!

Sady na motivy filmu Eternals studia Marvel přinášejí nekonečnou porci zábavy
Stavebnice inspirované filmem Eternals od LEGO Marvel jsou jedinečné a obsahují parádní postavy, které podněcují dětskou představivost a provedou fanoušky nekonečným vesmírem zábavného hraní.

 • Tato vzrušující sada Deviantova léčka! (76154)od LEGO Marvel přenáší akci a dobrodružství z filmu studia Marvel do rukou malých superhrdinů, kteří mají za úkol pomoci 3 Eternalům zatočit se zlým Deviantem.
 • Součástí jsou 3 minifigurky Eternalů od LEGO Marvel (Thena, Makkari a exkluzivní Gilgameš), pohyblivý 6nohý Deviant s otevírací pusou, dýkou, zbraní zabudovanou v pěsti a vystřelovačem.
 • Děti mohou využít svých superhrdinských schopností, když 6nohý Deviant zaútočí na 3 hlavní Eternaly. S touto úžasnou stavebnicí, která přináší souboj dobra se zlem, nebere kreativní hraní konce.
 • Hledáte parádní dárek k narozeninám pro superhrdinu? Tato stavebnice s Eternaly od LEGO Marvel nabízí minifigurky postav z filmu a pohyblivého Devianta. Jedná se tedy o skvělý dárek pro děti ve věku od 6 let.
 • Sada z filmu Eternals Útok Devianta od LEGO Marvel obsahuje figurku Devianta, která měří přes 12 cm na výšku. Děti se mohou těšit na superhrdinskou akci a následně si model vystavit v pokojíčku.
 • S touto superhrdinskou stavebnicí s Eternaly mohou děti stavět, hrát si a snít. A díky jednoduchým pokynům může zábava začít ihned!
 • Sada s Eternaly od LEGO Marvel přináší dětem akční dobrodružství z nového filmu se superhrdiny! Díky úžasným sběratelským postavám nebudou kreativní dobrodružství brát konce.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice náročné standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že tato dětská stavebnice splňuje přísné standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Marvel Deviantova léčka!
SKU
76154
EAN
5702016619355
UPC
673419320450
Kousky
197
Série
LEGO Marvel
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.