LEGO Útok na Doupě 75980

Model rodinnho domku Weasleyovch pekypuje magi a nikdy v nm nen nuda!

lego 75980 utok na doupe
 • 1047 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 75980 SKU

Stavebnice Útok na Doupě (75980) od LEGO Harry Potter kombinuje kreativní hraní s jednou z nejdramatičtějších scén z celé filmové ságy Harry Potter. Vypálí Smrtijedi doupě?. V domě rodiny Weasleyových, který je rovněž známý jako Doupě, je stále co dělat a objevovat. Jedna strana vysoce propracovaného modelu domku je otevírací, aby děti měly více prostoru na …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 819 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Útok na Doupě 75980

Stavebnice Útok na Doupě (75980) od LEGO Harry Potter kombinuje kreativní hraní s jednou z nejdramatičtějších scén z celé filmové ságy Harry Potter.

Vypálí Smrtijedi doupě?
V domě rodiny Weasleyových, který je rovněž známý jako Doupě, je stále co dělat a objevovat. Jedna strana vysoce propracovaného modelu domku je otevírací, aby děti měly více prostoru na hraní. Díky 8 minifigurkám může hraní začít ihned. Až si budou děti přehrávat slavnou scénu zachycující útok zlých Smrtijedů, Bellatrix Lestrangeové a Fenrira Šedohřbeta, budou se jim hodit dílky v podobě plamenů, které ztvární požár budovy.

Jak vybrat ty nejlepší dárky s Harry Potterem
Pokud hledáte parádní stavebnice, prohlédněte si sady od LEGO Harry Potter, které zachycují strhující scény z populárních filmů. Díky sběratelským minifigurkám, dobře známým místům a úžasným funkcím se mohou děti přenést do kouzelnického světa společně s Harry Potterem.

 • Model domku Útok na Doupě (75980) od LEGO Harry Potter dětem otevře bránu do akčního světa kouzel, zatímco si budou přehrávat vánoční oslavy a děsivý žhářský útok na dům.
 • Součástí je 8 LEGO minifigurek – Ron, Ginny, Arthur a Molly Weasleyovi, Nymfadora Tonksová, Bellatrix Lestrangeová, Fenrir Šedohřbet a Harry Potter – a k tomu navíc celá řada prvků, funkcí a doplňků, včetně speciálních dílků v podobě ohně.
 • Malé děti se mohou těšit na pořádnou porci zábavy, napětí a dobrodružství, která na ně čeká při průzkumu domku Weasleyových nabitého funkcemi. Rovněž si mohou připomenout scénu, v níž se zlí Smrtijedi pokusí zajmout Harryho tím, že dům zapálí.
 • Sběratelský model domu od LEGO Harry Potter představuje vynikající narozeninový nebo vánoční dárek. Okouzlí, pobaví a inspiruje kluky a holky od 9 let k nekonečnému hraní ve světě magie.
 • Dům rodiny Weasleyových měří přes 34 cm na výšku, 22 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Vzhledem ke svým rozměrům a propracovanosti je sada ideální pro tvořivé hraní. Zároveň se bude vyjímat na výstavce v každém dětském pokojíčku.
 • Tato úchvatná stavebnice se obejde bez baterií – to znamená, že si děti mohou užívat magickou zábavu a dobrodružství z filmové série Harry Potter bez jakéhokoli omezení.
 • Nechybí ani jednoduchý, srozumitelný návod, který dětem umožní vychutnat si radost ze stavění a kreativního hraní ihned poté, co vybalí dílky z krabice.
 • Stavebnice řady LEGO Harry Potter nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují ideální dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou všechny kostky konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání – i bez použití kouzel!
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, aby splňovaly ty nejvyšší bezpečnostní standardy na světě a byly zcela bezpečné pro vaše malé čarodějky, kouzelníky nebo mudly.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Útok na Doupě
SKU
75980
EAN
5702016685527
Kousky
1047
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
1 819 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.