LEGO Mimoni v Gruově laboratoři 75546

Kreativn hran se stavebnicemi z ady LEGO Mimoni

lego 75546 mimoni v gruove laboratori
 • 87 Kousky
 • Minions Série
 • 75546 SKU

Vezměte své děti do Gruova suterénu, kde potkají své oblíbené hrdiny. LEGO stavebnice Mimoni v Gruově laboratoři (75546) umožní dětem postavit si a zblízka prozkoumat základnu slavného filmového hrdiny Grua. A až se vaše ratolest pustí do přehrávání scének z filmu Mimoni: Padouch přichází s figurkami mimoňů a spoustou doplňků, jen tak nebudou chtít přestat. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 494 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minions

Popis LEGO Mimoni v Gruově laboratoři 75546

Vezměte své děti do Gruova suterénu, kde potkají své oblíbené hrdiny. LEGO stavebnice Mimoni v Gruově laboratoři (75546) umožní dětem postavit si a zblízka prozkoumat základnu slavného filmového hrdiny Grua. A až se vaše ratolest pustí do přehrávání scének z filmu Mimoni: Padouch přichází s figurkami mimoňů a spoustou doplňků, jen tak nebudou chtít přestat.

Inspirujte mladé vynálezce
V tomto sestavitelném modelu laboratoře budou mít děti stále co objevovat. Zamilují si pouštět figurky mimoňů dolů ze skluzavky a testovat s nimi prototyp nového vozidla na rampě. Figurky Otta a Kevina, plot, nářadí, banány a spousta dalších doplňků přináší bezpočet herních možností.

Úžasný stavitelský zážitek
Tato LEGO sada je ideální začátečnickou stavebnicí pro děti od 4 let. A interaktivní návod Instructions PLUS zaručí, že se při stavění rozhodně nudit nebudou. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life pro smartphony a tablety a nabízí nástroje pro přibližování a otáčení, aby i malé děti mohly stavět nezávisle.

 • Děti, které milují filmy s mimoni, si zamilují LEGO stavebnici Mimoni v Gruově laboratoři (75546). Ideální narozeninový dárek s mimoni pro děti od 4 let.
 • Fanoušci mimoňů znovu prožijí legraci z filmu Mimoni: Padouch přichází. Figurky mimoňů Kevina a Otta v dětech vzbudí touhu přehrávat si příběhy a vydávat se na dobrodružství i poté, co model dostaví.
 • Úžasná stavebnice ukrývá nespočet legračních prvků, které podněcují ke kreativnímu hraní. Děti mohou sjíždět s mimoni po skluzavce do suterénu, testovat nové auto na rampě nebo spustit pračku pomocí tlačítka.
 • Skvělý dárek k narozeninám, který se jen tak neomrzí. LEGO sady pro děti od 4 let představují zábavný způsob, jak se děti mohou naučit stavět a posilovat své sebevědomí pomocí jednoduchých kroků.
 • Model laboratoře s figurkami mimoňů měří přes 8 cm na výšku, 17 cm na šířku a 13 cm do hloubky, takže je ideálně veliký pro přehrávání ohromných příběhů.
 • Kostky, které pohání dětská představivost. Tato sada s mimoni nevyžaduje žádné baterie.
 • Skvělá stavebnice pro děti ve věku od 4 let. Díky digitálnímu návodu Instructions PLUS mohou i menší děti zažít pocit úspěchu ze stavění bez pomoci.
 • Každá ze stavebnic LEGO Mimoni děti inspiruje k přehrávání scén z filmu Mimoni: Padouch přichází. Ideální volba, pokud hledáte narozeninový dárek pro děti, které milují mimoně Kevina a Otta.
 • LEGO kostky a stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i kritéria kvality společnosti LEGO Group. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
 • Dílky stavebnic z řady LEGO Mimoni jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že každý model splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Mimoni v Gruově laboratoři
SKU
75546
EAN
5702016619164
UPC
673419320146
Kousky
87
Série
LEGO Minions
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.