LEGO Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně 75319

Detailn propracovan sestaviteln model pro kreativn hran

lego 75319 kovarna mandalorianske zbrojmistryne
 • 258 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75319 SKU

S detailně propracovaným LEGO modelem kovárny mandalorianské zbrojmistryně (75319) si mohou malí fandové Star Wars seriálu The Mandalorian hrát na tvoření brnění z beskaru. Nad vchodem do plně vybavené kovárny najdete kultovní logo, nechybí ani holografická kronika, úložný prostor a nejrůznější doplňky, mezi kterými jsou i 3 beskarové destičky nebo tepelný detonátor. Úžasná stavebnice. Sada obsahuje …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně 75319

S detailně propracovaným LEGO modelem kovárny mandalorianské zbrojmistryně (75319) si mohou malí fandové Star Wars seriálu The Mandalorian hrát na tvoření brnění z beskaru. Nad vchodem do plně vybavené kovárny najdete kultovní logo, nechybí ani holografická kronika, úložný prostor a nejrůznější doplňky, mezi kterými jsou i 3 beskarové destičky nebo tepelný detonátor.

Úžasná stavebnice
Sada obsahuje 3 zbrusu nové LEGO minifigurky, které spatří světlo galaxie v září 2021 – Mandaloriana, PazeVizslu a zbrojmistryni. Mezi zbraněmi a doplňky najdete speciální Mandalorianovu pušku a 2 jetpacky, se kterými děti čeká pořádná porce kreativního hraní. V krabici nechybí podrobný návod, se kterým si plnohodnotný stavitelský zážitek užijí i LEGO stavitelé začátečníci.

Zábavné dárky
Již od roku 1999 vytváří LEGO Group repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. LEGO Star Wars je nyní vůbec nejúspěšnější řadou, která nabízí spoustu úžasných stavebnic profanoušky všech věkových kategorií.

 • Potěšte malé nadšence do příběhů z galaxie Star Wars propracovaným LEGO modelem kovárny mandaloriánské zbrojmistryně (75319) a inspirujte je k vytváření vlastních příběhů a scénářů na motivy seriálu The Mandalorian.
 • Obsahuje 3 nové LEGO minifigurky připravované pro září 2021 – Mandaloriana, Paze Vizslu a zbrojmistryni. Nechybí parádní zbraně a doplňky, mezi kterými najdete 2 jetpacky pro ještě větší porci nápaditého hraní.
 • Nad vchodem do plně vybavené kovárny najdete kultovní logo, nechybí ani holografická kronika, stůl s tajnou schránkou, úložný prostor a nejrůznější doplňky.
 • Součástí modelu kovárny je spousta kreativních a nápaditých prvků, včetně jedné mandalorianské helmy navíc, 3 beskarových destiček, tepelného detonátoru, koštěte, ukutých zbraní a blasteru.
 • Tato stavebnice, kterou si děti mohou postavit jak samostatně, tak společně s kamarády, poslouží jako suprový dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti a fanoušky ságy Star Wars ve věku od 8 let.
 • Model kovárny měří přes 9 cm na výšku, 18 cm na šířku a 16 cm do hloubky, a mezi jednotlivými misemi se bude skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
 • Uvažujete o tom, že tuto sadu s 258 dílky pořídíte pro fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný ilustrovaný návod, díky kterému si každý se stavěním poradí s patřičným sebevědomím.
 • Stavebnice LEGO Star Wars představují ideální volbu pro děti i dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat nezapomenutelné filmové a seriálové scény, vymýšlet originální příběhy nebo si jen stavět a vystavovat parádní modely.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou vzájemně kompatibilní a vždy bezpečně a pevně drží pospolu.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně
SKU
75319
EAN
5702016989410
Kousky
258
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.