Porovnání LEGO v Česko

LEGO 75319 Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně

Detailně propracovaný sestavitelný model pro kreativní hraní

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno LEGO Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně
SKU 75319
Kousky 258
Série LEGO Star Wars
Cena LEGO 799,00 Kč
Instrukce Stáhnout návod k použití

Popis LEGO 75319 Kovárna mandaloriánské zbrojmistryně

  • Potěšte malé nadšence do příběhů z galaxie Star Wars propracovaným LEGO® modelem kovárny mandaloriánské zbrojmistryně (75319) a inspirujte je k vytváření vlastních příběhů a scénářů na motivy seriálu The Mandalorian.
  • Obsahuje 3 nové LEGO® minifigurky připravované pro září 2021 – Mandaloriana, Paze Vizslu a zbrojmistryni. Nechybí parádní zbraně a doplňky, mezi kterými najdete 2 jetpacky pro ještě větší porci nápaditého hraní.
  • Nad vchodem do plně vybavené kovárny najdete kultovní logo, nechybí ani holografická kronika, stůl s tajnou schránkou, úložný prostor a nejrůznější doplňky.
  • Součástí modelu kovárny je spousta kreativních a nápaditých prvků, včetně jedné mandalorianské helmy navíc, 3 beskarových destiček, tepelného detonátoru, koštěte, ukutých zbraní a blasteru.
  • Tato stavebnice, kterou si děti mohou postavit jak samostatně, tak společně s kamarády, poslouží jako suprový dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti a fanoušky ságy Star Wars™ ve věku od 8 let.
  • Model kovárny měří přes 9 cm na výšku, 18 cm na šířku a 16 cm do hloubky, a mezi jednotlivými misemi se bude skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
  • Uvažujete o tom, že tuto sadu s 258 dílky pořídíte pro fanouška ságy Star Wars™, který je ve světě LEGO® stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný ilustrovaný návod, díky kterému si každý se stavěním poradí s patřičným sebevědomím.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ představují ideální volbu pro děti i dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat nezapomenutelné filmové a seriálové scény, vymýšlet originální příběhy nebo si jen stavět a vystavovat parádní modely.
  • LEGO® dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou vzájemně kompatibilní a vždy bezpečně a pevně drží pospolu.
  • LEGO® kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.