LEGO Dítě 75318

Roztomil, sbratelsk model dtte (Baby Yoda), kter si mete vystavit!

lego 75318 dite
 • 1075 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75318 SKU

Dosáhněte maximální roztomilosti s tímto výstavním modelem dítěte (75318) od LEGO Star Wars. Autentické detaily této populární postavy známé jako Baby Yoda jsou vyjádřeny pomocí LEGO kostek, včetně pohyblivé hlavy, uší a pusy pro různé výrazy ve tváři. Dítě má také svou oblíbenou hračku v podobě knoflíku řadicí páky (dílek je součástí balení), kterou si …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -33% 1 499 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -25% 1 682 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 559 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Dítě 75318

Dosáhněte maximální roztomilosti s tímto výstavním modelem dítěte (75318) od LEGO Star Wars. Autentické detaily této populární postavy známé jako Baby Yoda jsou vyjádřeny pomocí LEGO kostek, včetně pohyblivé hlavy, uší a pusy pro různé výrazy ve tváři. Dítě má také svou oblíbenou hračku v podobě knoflíku řadicí páky (dílek je součástí balení), kterou si drží stejně jako v seriálu Star Wars: The Mandalorian.

Naprosto okouzlující
Tento super dárek pro děti ve věku od 10 let a všechny fanoušky ságy Star Wars obsahuje srozumitelný návod na stavění, takže si i LEGO začátečníci mohou užít spoustu zábavy a kreativity. Tento model obsahuje také informační štítek a LEGO minifigurku dítěte, která bude na výstavce působit okouzlujícím dojmem.

LEGO Star Wars pro všechny!
Společnost LEGO Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z legendárního vesmíru Star Wars. Řada LEGO Star Wars zaznamenala obrovský úspěch a zahrnuje spoustu herních i výstavních sad, které přinášejí radost fanouškům všech věkových kategorií.

 • Fanoušci si mohou postavit vlastní okouzlující model dítěte (75318) ze seriálu Star Wars: The Mandalorian. Autentické detaily v LEGO stylu z něj činí opravdu výstavní kousek.
 • Tento sestavitelný model, který představuje novinku pro listopad 2020, zachycuje všechny roztomilé rysy této mimořádně oblíbené postavy ze ságy Star Wars, včetně pohyblivé hlavy, pohyblivých uší a nastavitelné pusy pro různé výrazy ve tváři.
 • Sada obsahuje dílek v podobě knoflíku řadicí páky, který je oblíbenou hračkou dítěte a který mu můžete vložit do ruky. Dále nechybí informační štítek a LEGO minifigurka dítěte, s nimiž bude tento krásný model kompletní.
 • Sběratelská stavebnice od LEGO Star Wars čítající 1 073 dílků představuje parádní narozeninový, vánoční nebo velikonoční dárek nebo speciální překvapení pro děti ve věku od 10 let a všechny fanoušky seriálu Star Wars: The Mandalorian.
 • Model dítěte měří přes 19 cm na výšku, 21 cm na šířku a 13 cm do hloubky. Nezabere moc místa, ale když si ho vystavíte, určitě zaujme pozornost všech návštěvníků.
 • Při sestavování této hračky bez baterií si skvěle odpočinete – ať už sami, nebo s rodinou a přáteli. Najděte si tedy čas a vychutnejte si stavění fantastického modelu z vesmíru Star Wars, který si posléze můžete vystavit.
 • Uvažujete nad koupí tohoto modelu pro fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný ilustrovaný návod, takže tuto propracovanou stavebnici hravě zvládne sestavit každý.
 • Nabízíme spoustu různých stavebnic LEGO Star Wars pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat slavné scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy, nebo by jen rádi autentickými replikami obohatili svou výstavku.
 • Ke spojování nebo oddělování LEGO kostek není zapotřebí použít Sílu! Splňují ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a dokonale hladké spojování.
 • LEGO kostky a dílky jsou komplexně testovány a analyzovány, abyste měli jistotu, že tato sběratelská stavebnice od LEGO Star Wars splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti jak na Zemi, tak i ve vzdálených galaxiích!

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Dítě
SKU
75318
EAN
5702016928570
UPC
673419342131
Kousky
1075
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
2 249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.