LEGO Útočný letoun Vadné várky 75314

Sestaviteln model tonho letounu

LEGO 75314 Útočný letoun Vadné várky - 20210506
 • 969 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75314 SKU

S tímto nejnovějším přírůstkem LEGO Star Wars se mohou vyřádit jak staří, tak noví fanoušci Star Wars. Raketoplán LEGO Bad Batch z filmu Star Wars: The Bad Batch je působivý útočný raketoplán z 969 kostek. Design je velmi detailní a umožňuje vám skutečně proniknout do světa klonů Bad Batch. Součástí vozidla jsou nastavitelná křídla, pružinové zbraně …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 819 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Útočný letoun Vadné várky 75314

S tímto nejnovějším přírůstkem LEGO Star Wars se mohou vyřádit jak staří, tak noví fanoušci Star Wars. Raketoplán LEGO Bad Batch z filmu Star Wars: The Bad Batch je působivý útočný raketoplán z 969 kostek. Design je velmi detailní a umožňuje vám skutečně proniknout do světa klonů Bad Batch.

Součástí vozidla jsou nastavitelná křídla, pružinové zbraně a několik speederů. LEGO 75314 navíc obsahuje pět minifigurek klonů Bad Batch a figurku Gonk Droida. Tato sada je fantastickým doplňkem každé sbírky Star Wars nebo skvělým prvním začátkem nové sbírky.

Pro děti i dospělé

Stavebnice LEGO Bad Batch Shuttle je navržena tak, aby byla ideální sadou pro každého, komu je už 9 let. Součástí sady je srozumitelný návod ke stavění, takže sestavení útočného raketoplánu zvládnou i lidé bez zkušeností se stavebnicí LEGO. Stavebnice LEGO 75314 je tak ideálním dárkem pro každého fanouška Star Wars nebo LEGO.

Můžete si detailně přehrát příběhy z filmu Star Wars: The Bad Batch nebo si vymyslet vlastní příběhy s těmito vzrušujícími postavami a neobyčejným raketoplánem. A když si s ním chvíli nehrajete, vypadá raketoplán vysoký asi 20 cm, dlouhý 25 cm a široký 13 cm ve vašem pokoji skvěle.

Rozšíření světa LEGO Star Wars

Společnost LEGO vytváří stavebnice inspirované světem Star Wars již od roku 1999. Z kostek LEGO si už můžete postavit například imperiální raketoplán, helmu Darth Vadera, Millennium Falcon a Yodu. A to je jen malý výběr z řady LEGO Star Wars.

Vzhledem k tomu, že je sada stavitelná již od 9 let, bude jistě hitem mezi fanoušky Star Wars a LEGO všech věkových kategorií. Pro rodiče je také skvělá zábava stavět sadu společně s dítětem. A poté můžete strávit hodiny užíváním si mnoha možností, které tato sada LEGO přináší.

 • Dopřejte dětem možnost přehrávat si scény ze Star Wars seriálu The Bad Batch a vytvářet si vlastní jedinečné příběhy s detailně propracovaným LEGO modelem útočeného letounu (75314).
 • Obsahuje 5 zbrusu nových LEGO minifigurek, které spatří světlo světa v srpnu 2021 – Techa, Echa, Huntera, Wreckera a Crosshaira – a LEGO figurku dobíjecího droida. Samozřejmostí jsou nejrůznější zbraně a další doplňky.
 • Sestavitelný model letounu má polohovatelná křídla pro letový a přistávací režim a 2 pružinové vystřelovače. Přes směrový stabilizátor se lze dostat do kokpitu pro 2 LEGO minifigurky a propracovaného interiéru.
 • Uvnitř modelu najdete prostor pro 2 minifigurky a místo vyhrazené pro zbraně. Součástí sady jsou také dva samostatné spídry pro ještě větší porci herních možností.
 • Jde o úžasný dárek k narozeninám či Vánocům nebo speciální odměnu pro kreativní děti ve věku od 9 let. Jedná se o perfektní volbu pro samostatné i skupinové hraní.
 • Se složenými křídly model útočného letounu měří 20 cm na výšku, 25 cm na délku a 13 cm na šířku. Mezi jednotlivými dobrodružstvími se bude skvěle vyjímat kdekoliv na výstavce.
 • Uvažujete o tom, že tuto 969dílnou sadu pořídíte pro fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je jednoduchý návod, díky kterému si každý se stavěním poradí s patřičným sebevědomím.
 • Řada LEGO Star Wars nabízí spoustu stavebnic pro fandy všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat nezapomenutelné scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy nebo by jen rádi působivými modely obohatili svou výstavku.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou vzájemně kompatibilní a vždy bezpečně a pevně drží pospolu.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a důkladně analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Útočný letoun Vadné várky
SKU
75314
EAN
5702016914436
UPC
673419340762
Kousky
969
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
1 819 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.