LEGO AT-AT 75313

Velkolep vstavn model AT-AT z ady LEGO Star Wars

lego 75313 at at
 • 6785 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75313 SKU

Na model AT-AT (75313) netrpělivě čekali všichni fanoušci řady LEGO Star Wars. Epický model z jedinečné sběratelské série zaujme pohyblivýma nohama a hlavou, děly s realistickým zpětným rázem, otočnými děly, otvorem na shození bomby a hákem pro připevnění lana Luka Skywalkera – stejně jako v původní bitvě o planetu Hoth. Prostor na armádu Impéria. Model AT-AT …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -17% 17 721 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 21 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO AT-AT 75313

Na model AT-AT (75313) netrpělivě čekali všichni fanoušci řady LEGO Star Wars. Epický model z jedinečné sběratelské série zaujme pohyblivýma nohama a hlavou, děly s realistickým zpětným rázem, otočnými děly, otvorem na shození bomby a hákem pro připevnění lana Luka Skywalkera – stejně jako v původní bitvě o planetu Hoth.

Prostor na armádu Impéria
Model AT-AT měří přes 62 cm na výšku a lze jej jednoduše otevřít pro přístup k propracovanému interiéru. V hlavní části je místo na 40 minifigurek LEGO (mezi 9 minifigurek, které jsou součástí sady, patří také generál Veers a Luke Skywalker), 4 spídrové motorky (2 jsou součástí balení) a těžký opakovací blaster E-Web. Do kokpitu v hlavě lze posadit 2 přiložené minifigurky LEGO – zbude vám místo ještě na 1 další. A s informačním štítkem bude velkolepý výstavní model kompletní.

Super dárek
Tato sběratelská sada LEGO Star Wars pro dospělé je vhodná jako dárek pro vás samotné, fanoušky ságy Star Wars nebo všechny pokročilé LEGO stavitele. Součástí jsou srozumitelné pokyny, s nimiž si můžete vychutnat každý krok při stavění tohoto fascinujícího a náročného modelu.

 • Postavte a vystavte si historicky první verzi vozidla AT-AT (75313) z jedinečné sběratelské série LEGO Star Wars. Model znáte díky bitvě o planetu Hoth z filmu Star Wars: Impérium vrací úder.
 • Těšit se můžete na 9 minifigurek od LEGO Star Wars – generála Veerse, Luka Skywalkera, velitele snowtrooperů, 4 snowtroopery a 2 řidiče AT-AT. Nechybí ani informační štítek, s nímž bude nepřehlédnutelný výstavní model kompletní.
 • Epický model zaujme pohyblivýma nohama a hlavou, otevíracími poklopy, děly s realistickým zpětným rázem, otočnými děly, otvorem na shození bomby a hákem pro připevnění lana Luka Skywalkera.
 • AT-AT má odnímatelné panely, které umožňují prohlédnout si interiér. V hlavní části je místo až na 40 LEGO minifigurek, 4 spídrové motorky (2 jsou součástí balení) a těžký opakovací blaster E-Web.
 • Sada tvořená 6 785 dílky nabízí komplexní, ale velmi příjemný stavitelský zážitek a je vhodná jako narozeninový či vánoční dárek pro vás samotné, milovníky ságy Star Wars a pokročilé LEGO stavitele.
 • Měří přes 62 cm na výšku, 69 cm na délku a 24 cm na šířku. Tento jedinečný sběratelský model od LEGO Star Wars se tak bude skvěle vyjímat na výstavce v každé místnosti.
 • Patříte mezi fanoušky ságy Star Wars, ale ve světě LEGO stavebnic jste nováčkem? Nevadí! Srozumitelné pokyny vás provedou sestavením komplexního modelu krok za krokem.
 • Sběratelské stavebnice řady LEGO Star Wars pro dospělé jsou určené náročným kutilům se zájmem o zábavné kreativní projekty, u nichž si všímavým a tvořivým způsobem odpočinou.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují jednoduché a pevné spojování při tvorbě robustních modelů.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO AT-AT
SKU
75313
EAN
5702016913866
UPC
673419340618
Kousky
6785
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
21 299 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.