LEGO Válečná loď Republiky 75309

Vbec prvn UCS model Vlen lodi Republiky

lego 75309 valecna lod republiky
 • 3292 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75309 SKU

Oživte vzpomínky na epickou bitvu o planetu Geonosis ze seriálu Star Wars: Klonové války s tímto výstavním modelem Válečná loď Republiky (75309) z edice Ultimate Collector Series. Replika útočného transportéru přináší spoustu důmyslných prvků z LEGO kostek, včetně pilotních kabin, výsuvných palebných kanónů, 2 děl v horní části lodi, dlouhých křídel, otevíracích bočních dveří a …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -19% 8 303 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 10 199 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Válečná loď Republiky 75309

Oživte vzpomínky na epickou bitvu o planetu Geonosis ze seriálu Star Wars: Klonové války s tímto výstavním modelem Válečná loď Republiky (75309) z edice Ultimate Collector Series. Replika útočného transportéru přináší spoustu důmyslných prvků z LEGO kostek, včetně pilotních kabin, výsuvných palebných kanónů, 2 děl v horní části lodi, dlouhých křídel, otevíracích bočních dveří a řadu detailů v interiéru vesmírného plavidla.

Jasná volba LEGO fanoušků
Stavebnice byla LEGO fanoušky zvolena jako nejnovější přírůstek do sběratelské edice Ultimate Collector Series. Tento jedinečný sestavitelný model je doplněn o informativní cedulku a minifigurky velitele klonových vojáků a Mace Windu. Součástí sady je také podrobný návod, díky kterému se můžete naplno ponořit do zábavného procesu kreativního stavění.

Úžasný dárek
Model z edice stavebnic LEGO Star Wars pro dospělé – tato prémiová sada představuje výjimečný dárek pro fanoušky ságy Hvězdných válek nebo nadšené LEGO fanoušky.

 • Užijte si kvalitně strávený čas při stavění úplně první verze vesmírné lodi Republiky (75309) ze série Ultimate Collector Series, která se účastnila bojů v rámci bitvy o planetu Geonosis ze seriálu Star Wars: Klonové války.
 • Tento výstavní model přináší řadu autentických detailů, včetně 2 pilotních kabin, výsuvných palebných kanónů, 2 děl v horní části lodi, dlouhých křídel a otevíracích bočních dveří.
 • Součástí podstavce je informativní cedulka i prostor pro 2 minifigurky LEGO Star Wars, které jsou součástí sady – velitel klonových vojáků s blasterem a Mace Windu se světelným mečem.
 • Star Wars model republikánské válečné lodi byl v rámci online hlasování zvolen LEGO fanoušky jako nejčerstvější přírůstek do rodiny stavebnic z edice Ultimate Collector Series.
 • Tato prémiová stavebnice přináší pohlcující a obohacující stavitelský zážitek a představuje úžasný dárek k narozeninám či Vánocům pro oddané fanoušky Star Wars nebo LEGO nadšence, kterým však můžete odměnit i sami sebe.
 • Včetně podstavce model měří 33 cm na výšku, 68 cm na délku a 74 cm na šířku. Jedná se o výstavní sběratelský kousek, který zaručeně zaujme, ať už jej umístíte kamkoli.
 • Součástí této stavebnice se 3292 dílky je také podrobný ilustrovaný návod, díky kterému si s propracovaným modelem sebevědomě poradí i Star Wars fanoušci, pro které je LEGO stavění novinkou.
 • Tato stavebnice LEGO Star Wars pro dospělé je součástí edice modelů určených vám, náročným fanouškům, kteří se poohlížíte po dalším zábavném kreativním projektu.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a vždy bezpečně a pevně drží pospolu.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Válečná loď Republiky
SKU
75309
EAN
5702016914573
UPC
673419340144
Kousky
3292
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
10 199 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.