LEGO R2-D2 75308

Sbratelsk vstavn model R2-D2 z ady LEGO Star Wars

LEGO 75308 R2-D2
 • 2314 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75308 SKU

Roztomilého droida R2-D2 poznají i lidé, kteří nejsou velkými fanoušky Hvězdných válek. Tento droid ukradl srdce mnoha lidem. Na počest 50. výročí společnosti Lucasfilm, která stojí za filmy Star Wars, vydala společnost LEGO novou verzi R2-D2. Tento model je plný autentických detailů a je vyroben tak, abyste ho mohli obdivovat znovu a znovu. Stavebnice LEGO R2-D2 …

Více informací...

Cena

Sparkys.cz Sparkys.cz -15% 5 199 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 6 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO R2-D2 75308

Roztomilého droida R2-D2 poznají i lidé, kteří nejsou velkými fanoušky Hvězdných válek. Tento droid ukradl srdce mnoha lidem. Na počest 50. výročí společnosti Lucasfilm, která stojí za filmy Star Wars, vydala společnost LEGO novou verzi R2-D2.

Tento model je plný autentických detailů a je vyroben tak, abyste ho mohli obdivovat znovu a znovu. Stavebnice LEGO R2-D2 se dodává se stojánkem a informační kartou. Stavebnice LEGO 75308 se tak může stát ozdobou vašeho domova nebo kanceláře.

Obdivujte detaily

Stavebnice LEGO 75308 je plná zábavy a úžasných detailů. Jedním z nejpůsobivějších detailů je skrytý světelný meč Luka Skywalkera. Tento ikonický meč je ukrytý v prostoru uvnitř hlavy R2-D2.

Kromě toho lze otáčet hlavou, otevírat výsuvné poklopy na přední straně modelu a má zatahovací středovou nohu. Pokud tuto středovou nohu zasunete, můžete droida řídit. K dispozici je také periskop, který lze zvednout. R2-D2 tak může mít na všechno neustále dohled.

Složitá struktura pro začátečníky

Nemáte se stavebnicí LEGO ještě mnoho zkušeností a obáváte se, že R2-D2 je příliš vysoký? Není třeba. Tato sada LEGO je dodávána s jasným a jednoduchým návodem, který umožňuje sestavit sadu i dospělým s malými zkušenostmi se stavěním.

2315 dílků vám poskytne hodiny zábavy při stavění. Poté si můžete tento úžasný model užívat znovu a znovu. R2-D2 je asi 31 cm vysoký, 20 cm široký a 15 cm hluboký. Ať už ho umístíte kamkoli, bude jistě poutat pozornost.

Součást rozsáhlého světa LEGO Star Wars

Společnost LEGO vyrábí sady LEGO Star Wars od roku 1999. Všechny ikonické postavy a vozidla z filmů už byly proměněny v malé kostky. Mezi nejzajímavější modely z této sbírky patří Millennium Falcon, stíhačka A-Wing Starfighter a imperiální stíhačka TIE Fighter. Jako fanoušek Star Wars si tak můžete společně nasbírat vlastní vesmír Star Wars.

Všechny modely nabízejí hodiny zábavy při stavění a spoustu následného hraní. Dají se skvěle vystavit, ale díky mnoha detailům a možnostem je také můžete využít k vytváření vlastních dobrodružství ze Star Wars. Tento sběratelský model R2-D2 prostě musíš mít. Kam umístíte tohoto roztomilého droida?

 • Postavte a vystavte si tento fantasticky propracovaný LEGO model kultovní postavy R2-D2 (75308) ze ságy Star Wars, který je novinkou pro květen 2021.
 • Mezi autentické funkce patří zatahovací prostřední noha, otočná hlava, otevírací a vysouvací přední poklopy a nastavitelný periskop, a k tomu navíc světelný meč ukrytý v prostoru hlavy.
 • Součástí je sestavitelný podstavec s informačním štítkem, LEGO Star Wars figurkou droida R2-D2 a speciální LEGO kostkou k 50. výročí založení společnosti Lucasfilm.
 • Tato prémiová sada je součástí sběratelské řady výstavních modelů LEGO Star Wars.
 • Model čítající 2 315 dílků nabízí náročný, ale hodnotný stavitelský zážitek. Hodí se jako parádní dárek k narozeninám či Vánocům nebo jako překvapení pro všechny milovníky legendární ságy a příznivce řady LEGO Star Wars.
 • Sběratelský model droida R2-D2, který měří přes 31 cm na výšku, 20 cm na šířku a 15 cm do hloubky, se snadno stane středem pozornosti doma i na pracovišti.
 • Uvažujete nad koupí této sady pro sběratele kultovních předmětů ze ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je srozumitelný návod, takže se každý může pustit do stavění náročného modelu s patřičným sebevědomím.
 • Sběratelské stavebnice řady LEGO Star Wars pro dospělé jsou určené náročným kutilům se zájmem o kreativní projekty, u nichž si všímavým, tvořivým a zábavným způsobem odpočinou od každodenní reality.
 • LEGO dílky splňují ty nejpřísnější oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a vždy umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO R2-D2
SKU
75308
EAN
5702016914191
UPC
673419340953
Kousky
2314
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
6 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.