Adventn kalend LEGO 75307 Star Wars

Těžko k sehnání

Vnon porce zbavy na motivy Star Wars serilu The Mandalorian

adventn kalend lego 75307 star wars
 • 335 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75307 SKU

Potěšte fanoušky Star Wars seriálu The Mandalorian množstvím každodenních předvánočních překvapení z adventního kalendáře LEGO Star Wars (75307) pro rok 2021. Každé z 24 políček ukrývá LEGO minifigurku, LEGO figurku, sestavitelný model vozidla, zbraně nebo další doplňky. Jedno však mají všechny dárečky společné – jsou inspirovány 2. řadou seriálu The Mandalorian. Miniaturní modely pro maximální porci …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 359 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis Adventn kalend LEGO 75307 Star Wars

Potěšte fanoušky Star Wars seriálu The Mandalorian množstvím každodenních předvánočních překvapení z adventního kalendáře LEGO Star Wars (75307) pro rok 2021. Každé z 24 políček ukrývá LEGO minifigurku, LEGO figurku, sestavitelný model vozidla, zbraně nebo další doplňky. Jedno však mají všechny dárečky společné – jsou inspirovány 2. řadou seriálu The Mandalorian.

Miniaturní modely pro maximální porci zábavy
Adventní kalendář ukrývá celkem 7 LEGO minifigurek/figurek/droidů – nesmí chybět Mandalorian a Dítě (Grogu), kterému se občas přezdívá Baby Yoda, ve vánočních outfitech, a dále scout trooper, stormtrooper, tuskenský válečník, IG-11 a vyšetřovací droid IT-O. Kromě toho děti čeká spousta stavění a hraní s minimodely, mezi kterými najdou například loď Razor Crest, stíhačku TIE, balistu vystřelující sněhové koule, cvičné terče a vznášedlo pro dítě.

Kreativní zábava
Od roku 1999 vytváří LEGO Group modely vesmírných lodí, vozidel, lokací a postav z galaxie Star Wars. Stavebnice LEGO Star Wars jsou mimořádně oblíbené a vhodné jako zábavný vánoční dárek pro kreativní děti a fanoušky všech věkových kategorií.

 • Postarejte se o předvánoční nadšení a prostavějte se k Vánocům s adventním kalendářem LEGO Star Wars pro rok 2021 (75307). Tento set obsahuje sestavitelné modely postav, vozidel, zbraní a další doplňky inspirované 2. řadou seriálu Mandalorian.
 • Obsahuje celkem 7 postav LEGO Star Wars. Nesmí chybět Mandalorian a Dítě (Grogu), kterému se občas přezdívá Baby Yoda, ve vánočních outfitech, a dále scout trooper, stormtrooper, tuskenský válečník, IG-11 a vyšetřovací droid IT-O.
 • Mezi 11 minimodely vozidel najdete loď Razor Crest, stíhačku Riot Mara, imperiální transportér, stíhačky X-wing a TIE, lehký imperiální křižník, vesmírnou loď Boby Fetta a vznášedlo Grogua.
 • Další minimodely zahrnují těžké blasterové dělo E-web vystřelující sněhové koule, cvičné palebné terče a stojany se zbraněmi tuskenského válečníka, Impéria a Mandaloriana.
 • Tato jedinečná sada se 335 dílky představuje senzační předvánoční dárek pro děti ve věku od 6 let. Postavičky i minimodely je možné spojit s dalšími sadami z řady LEGO Star Wars.
 • Adventní kalendář od LEGO Star Wars si můžete mezi jednotlivými dobrodružstvími kdekoli vystavit – zaručeně se stane středem pozornosti.
 • Nabízíme spoustu různých stavebnic LEGO Star Wars pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat kultovní scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy nebo by jen rádi autentickými modely obohatili svou výstavku.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno spojit a vždy pevně drží – a tak je tomu již od roku 1958.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, díky čemuž splňují přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
Adventn kalend LEGO Star Wars
SKU
75307
EAN
5702016933840
Kousky
335
Série
LEGO Star Wars
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
859 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.