LEGO Imperiální průzkumný droid 75306

Propracovan model imperilnho przkumnho droida vhodn na vstavku

lego 75306 imperialni pruzkumny droid
 • 683 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75306 SKU

Připomeňte si epické akční scény z filmu Star Wars: Impérium vrací úder na ledové planetě Hoth se stavebnicí Imperiální průzkumný droid (75306). Droid má pohyblivé nohy a jeho součástí je průsvitná tyč pro „zavěšení“ nad sestavitelnou zasněženou scénou. Úchvatný doplněk pokoje. Informační štítek doplňuje sběratelsky hodnotný výstavní kus, který se bude skvěle vyjímat jak na kancelářském …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 294 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 619 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 899 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 971 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Imperiální průzkumný droid 75306

Připomeňte si epické akční scény z filmu Star Wars: Impérium vrací úder na ledové planetě Hoth se stavebnicí Imperiální průzkumný droid (75306). Droid má pohyblivé nohy a jeho součástí je průsvitná tyč pro „zavěšení“ nad sestavitelnou zasněženou scénou.

Úchvatný doplněk pokoje
Informační štítek doplňuje sběratelsky hodnotný výstavní kus, který se bude skvěle vyjímat jak na kancelářském stole, tak na krbové římse u vás doma.

Vynikající dárek
Tato důmyslná stavebnice, která je součástí prémiové sbírky LEGO Star Wars stavebnic pro dospělé, nabízí fascinující a zábavný stavitelský zážitek a možnost vyjádřit každý charakteristický detail v LEGO stylu. Jedná se o příjemný dárek pro vás samotné, každého fanouška Star Wars nebo dlouholetého milovníka LEGO stavebnic ve vašem životě.

 • Nechte se přenést na zmrzlou planetu Hoth a oživte vzpomínky na klasické scény z filmu Star Wars: Impérium vrací úder s propracovaným výstavním modelem Imperiální průzkumný droid (75306).
 • Sestavitelná LEGO figurka droida zaujme pohyblivýma nohama. Nechybí ani průsvitná tyč pro „zavěšení“ nad zasněženou scénou. Dále je součástí stavebnice informační štítek.
 • Tato prémiová stavebnice je součástí sběratelské řady výstavních modelů LEGO Star Wars pro dospělé.
 • Model tvořený 683 dílky nabízí komplexní, naplňující stavitelský zážitek a poslouží jako úžasný narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro všechny milovníky ságy Star Wars nebo zkušené LEGO stavitele.
 • Sestavitelný model měří přes 27 cm na výšku, 24 cm na šířku a 11 cm do hloubky. Na výstavce nezabere moc místa, ale i přesto uchvátí pozornost každého, kdo si jej všimne.
 • Uvažujete nad koupí této sady pro sběratele kultovních předmětů ze ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný návod, takže se každý může pustit do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Sběratelské sady od LEGO Star Wars jsou určeny náročným dospělým se zájmem o všímavé, kreativní projekty, u nichž si ve volném čase odpočinou a pobaví se.
 • LEGO dílky splňují náročné oborové standardy, díky čemuž vždy umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Imperiální průzkumný droid
SKU
75306
EAN
5702016914184
UPC
673419340540
Kousky
683
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 294 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.