LEGO Helma průzkumného vojáka 75305

Pardn sbratelsk helma przkumnho vojka vhodn na vstavku

lego 75305 helma pruzkumneho vojaka
 • 471 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75305 SKU

Otestujte své stavitelské dovednosti a oživte vzpomínky na epické scény ze ságy Star Wars s pomocí modelu Helma průzkumného vojáka (75305). Komplexní stavebnice řady LEGO Star Wars nabízí zábavný, kreativní způsob, jak si odpočinout. Všechny obrysy a detaily helmy jsou nádherně vyjádřeny prostřednictvím LEGO kostek. Stavějte a vystavujte. Sběratelský model na motivy ságy Star Wars nabízí …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -12% 1 139 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 1 299 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 329 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Helma průzkumného vojáka 75305

Otestujte své stavitelské dovednosti a oživte vzpomínky na epické scény ze ságy Star Wars s pomocí modelu Helma průzkumného vojáka (75305). Komplexní stavebnice řady LEGO Star Wars nabízí zábavný, kreativní způsob, jak si odpočinout. Všechny obrysy a detaily helmy jsou nádherně vyjádřeny prostřednictvím LEGO kostek.

Stavějte a vystavujte
Sběratelský model na motivy ságy Star Wars nabízí podstavec se štítkem, abyste si jej mohli hrdě vystavit doma nebo v kanceláři. Nenechte si ujít ani druhou novinku pro květen 2021 v podobě výstavního modelu Helma Dartha Vadera (75304) od LEGO Star Wars.

Galaxie plná dárků
Tato prémiová sada je součástí úchvatné sbírky LEGO Star Wars stavebnic pro dospělé a je vhodná jako dárek pro vás samotné, fanoušky ságy Star Wars, zkušené LEGO stavitele a všechny dospělé, kteří mají zálibu v kreativních, kutilských výzvách.

 • Odpočiňte si na chvíli a vyzkoušejte své dovednosti při stavění LEGO modelu na motivy ságy Star Wars Helma průzkumného vojáka (75305).
 • Charakteristický vzhled helmy průzkumného vojáka je vyjádřen pomocí LEGO kostek a dává vzpomenout na scény ze ságy Star Wars. A s podstavcem se štítkem bude tento výstavní kus kompletní.
 • Tato prémiová sada je součástí sběratelské řady výstavních modelů helem od LEGO Star Wars. Nenechte si ujít novinku pro květen 2021 v podobě Helmy Dartha Vadera (75304).
 • Model čítající 471 dílků nabízí náročný stavitelský zážitek a poslouží jako parádní dárek k narozeninám či Vánocům nebo jako překvapení pro všechny fanoušky ságy Star Wars, zkušené LEGO stavitele nebo kutily.
 • Sestavitelný model měří přes 18 cm na výšku, 11 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Na výstavce nezabere moc místa, ale určitě upoutá každého, kdo kolem něj projde.
 • Kupujete tuto působivou sadu pro sběratele kultovních předmětů ze ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic začátečníkem? Bez obav. Součástí je podrobný návod, takže se každý může pustit do stavění složitého modelu s patřičným sebevědomím.
 • Sběratelské sady od LEGO Star Wars jsou určeny pro dospělé jako vy, kteří milují ságu Star Wars a ve volném čase se věnují zábavným, kreativním projektům.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a vždy umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Helma průzkumného vojáka
SKU
75305
EAN
5702016914504
UPC
673419340861
Kousky
471
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 299 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.