LEGO Helma Dartha Vadera 75304

Kultovn, sbratelsk helma Dartha Vadera vhodn na vstavku

lego 75304 helma dartha vadera
 • 834 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75304 SKU

Vzdejte hold temnému sithskému lordovi ve sběratelské sadě Helma Dartha Vadera (75304) od LEGO Star Wars. Ponořte se do komplexního stavitelského zážitku a připomeňte si klasické scény ze ságy Star Wars. Vyjádřete kultovní tvar a zlověstné detaily helmy ve stylu LEGO kostek. Určeno na výstavku. Helma Dartha Vadera se vyznačuje kompaktní velikostí a její součástí je …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -19% 1 619 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -15% 1 699 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -14% 1 719 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 999 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Helma Dartha Vadera 75304

Vzdejte hold temnému sithskému lordovi ve sběratelské sadě Helma Dartha Vadera (75304) od LEGO Star Wars. Ponořte se do komplexního stavitelského zážitku a připomeňte si klasické scény ze ságy Star Wars. Vyjádřete kultovní tvar a zlověstné detaily helmy ve stylu LEGO kostek.

Určeno na výstavku
Helma Dartha Vadera se vyznačuje kompaktní velikostí a její součástí je i podstavec se štítkem, abyste si mohli dílo vystavit a ozdobit jím domácnost nebo pracoviště. Nenechte si ujít ani druhou novinku pro květen 2021 v podobě výstavního modelu Helma průzkumného vojáka (75305) od LEGO Star Wars.

Tip na speciální dárek
Tato prémiová sada je součástí sbírky LEGO Star Wars stavebnic pro dospělé a je vhodná jako úžasný dárek pro vás samotné, fanoušky ságy Star Wars, zkušené LEGO stavitele a všechny, kteří si libují v zábavných, kreativních výzvách.

 • Unikněte na chvíli stresu každodenního života a vychutnejte si kvalitně strávený čas při vytváření všech děsivých detailů helmy Dartha Vadera v této sběratelské stavebnici (75304) od LEGO Star Wars.
 • Kultovní design helmy Dartha Vadera je vyjádřen pomocí LEGO kostek, které mají oživit vzpomínky na klasické scény ze ságy Star Wars. Díky podstavci se štítkem si působivý model můžete směle vystavit.
 • Sada je součástí sběratelské řady výstavních modelů helem od LEGO Star Wars. Prohlédněte si také novinku pro květen 2021 v podobě Helmy průzkumného vojáka (75305).
 • Model tvořený 834 dílky nabízí komplexní, naplňující stavitelský zážitek a poslouží jako parádní narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro všechny milovníky ságy Star Wars, zkušené LEGO stavitele nebo kutily.
 • Sestavitelný model helmy Dartha Vadera měří přes 20 cm na výšku, 15 cm na šířku a 14 cm do hloubky. Na výstavce nezabere moc místa, ale i přesto zanechá nesmazatelný dojem.
 • Kupujete tuto sadu pro oddaného fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Žádný problém. Součástí je srozumitelný návod, takže se každý může pustit do stavění tohoto komplexního modelu se sebevědomím rytíře Jedi.
 • Tato stavebnice od LEGO Star Wars pro dospělé je součástí sbírky prémiových a zábavných sad určených vám, náročným kutilům, kteří odpočíváte u praktických a kreativních projektů.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky vysoké oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní a umožňují pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky procházejí přísnými testy, aby se zajistilo, že každá stavebnice splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy na planetě Zemi (i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Helma Dartha Vadera
SKU
75304
EAN
5702016914498
UPC
673419340854
Kousky
834
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.