LEGO Raketoplán Impéria 75302

Klasick raketopln Impria pro akn hran

lego 75302 raketoplan imperia
 • 660 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75302 SKU

S modelem ze sady Raketoplán Impéria (75302) si mohou fanoušci přehrávat napínavé scény z původní trilogie Star Wars. LEGO verze lodi nabízí elegantní design, otevírací kokpit pro minifigurku, hlavní přepravní prostor s místem pro 2 LEGO minifigurky, sklápěcí křídla pro letový a přistávací režim, a navíc 2 vystřelovače. Mezi jednotlivými dobrodružstvími se bude skvěle vyjímat …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 469 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 779 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 149 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 749 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Raketoplán Impéria 75302

S modelem ze sady Raketoplán Impéria (75302) si mohou fanoušci přehrávat napínavé scény z původní trilogie Star Wars. LEGO verze lodi nabízí elegantní design, otevírací kokpit pro minifigurku, hlavní přepravní prostor s místem pro 2 LEGO minifigurky, sklápěcí křídla pro letový a přistávací režim, a navíc 2 vystřelovače. Mezi jednotlivými dobrodružstvími se bude skvěle vyjímat na výstavce.

Zábavné hraní s oblíbenými postavami
Tato úžasná stavebnice zahrnuje LEGO minifigurky Darth Vadera, imperiálního důstojníka a Luka Skywalkera. Mezi zbraněmi najdete světelné meče a blasterovou pistoli.

Úžasné dárky
LEGO Group od roku 1999 přináší modely ikonických hvězdných lodí, vozidel, míst a postav z příběhů ságy Star Wars. LEGO Star Wars je aktuálně nejúspěšnější řadou, která nabízí zábavné a kreativními nápady na dárky pro fanoušky všech věkových kategorií.

 • Postavte si LEGO verzi elegantního imperiálního raketoplánu a přehrávejte si s touto akční sadou pro děti (75302) scény z původní trilogie Hvězdných válek.
 • Obsahuje 3 LEGO minifigurky – Darth Vadera a Luka Skywalkera, oba se světelným mečem, a imperiálního důstojníka s blasterovou pistolí. Navíc nechybí řada doplňků pro kreativní hraní.
 • Raketoplán Impéria nabízí otevírací kokpit pro minifigurku, hlavní prostor s místem pro další 2 minifigurky, letový a přistávací režim a 2 vystřelovače.
 • Tato úžasná stavebnice představuje skvělý dárek nebo fajn překvapení k narozeninám i Vánocům pro děti a fanoušky Star Wars ve věku od 9 let. Zabaví jednotlivce i celou partu kamarádů.
 • Raketoplán Impéria měří 25 cm na výšku, 24 cm na délku a 35 cm na šířku. Mezi galaktickými dobrodružstvími se bude model skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
 • Přemýšlíte o tom, že tuto stavebnici pořídíte mladému Star Wars fanouškovi, který je ve světě LEGO stavění nováčkem? Žádný problém! Součástí je jednoduchý návod, díky kterému si se sestavením poradí s jistotou rytíře Jedi.
 • Řada LEGO Star Wars nabízí stavebnice pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat památné scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy nebo jen obohatit svou výstavku autentickými modely.
 • LEGO dílky splňují nekompromisní oborové standardy, takže jsou kompatibilní a umožňují konzistentní a pevné spojování modelů!
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy zde na planetě Zemi (i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Raketoplán Impéria
SKU
75302
EAN
5702016914474
UPC
673419340731
Kousky
660
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
1 469 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.