LEGO Stíhačka X-wing Luka Skywalkera 75301

Klasick sthaka X-wing Luka Skywalkera pro akn hran

lego 75301 stihacka x wing luka skywalkera
 • 474 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75301 SKU

S úžasným LEGO modelem Stíhačka X-wing Luka Skywalkera (75301) z klasické trilogie Star Wars se děti mohou stát hrdiny vlastních epických příběhů. Je nabitá autentickými detaily, včetně otevíracího kokpitu pro LEGO minifigurku s místem pro R2-D2, křídel, která lze stisknutím tlačítka přepnout do útočné polohy, zatahovacího podvozku a 2 pružinových vystřelovačů. Na hraní i na výstavku. Tato …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -24% 944 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -12% 1 099 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 819 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Stíhačka X-wing Luka Skywalkera 75301

S úžasným LEGO modelem Stíhačka X-wing Luka Skywalkera (75301) z klasické trilogie Star Wars se děti mohou stát hrdiny vlastních epických příběhů. Je nabitá autentickými detaily, včetně otevíracího kokpitu pro LEGO minifigurku s místem pro R2-D2, křídel, která lze stisknutím tlačítka přepnout do útočné polohy, zatahovacího podvozku a 2 pružinových vystřelovačů.

Na hraní i na výstavku
Tato úžasná dětská stavebnice nabízí LEGO minifigurky Luka Skywalkera, princezny Leii a generála Dodonny s jejich zbraněmi, včetně Lukova světelného meče, a k tomu navíc LEGO figurku droida R2-D2.

Nejlepší stavebnice pro děti
Již od roku 1999 společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z vesmíru Star Wars. LEGO Star Wars je nyní nejúspěšnější řadou se špičkovými nápady na dárky pro kreativní děti a dospělé.

 • Připomeňte si scény z klasické trilogie Star Wars s touto úžasnou stavebnicí pro děti, která obsahuje LEGO repliku kultovní stíhačky X-wing Luka Skywalkera (75300).
 • Nabízí LEGO minifigurky Luka Skywalkera, princezny Leii a generála Dodonny s jejich zbraněmi, včetně Lukova světelného meče, a k tomu navíc LEGO figurku droida R2-D2 pro nevšední dobrodružství.
 • Stíhačka X-wing zaujme otevíracím kokpitem pro LEGO minifigurku s místem pro R2-D2, křídly, která lze stisknutím tlačítka přepnout do útočné polohy, zatahovacím podvozkem a 2 pružinovými vystřelovači.
 • Tato stavebnice, kterou si děti mohou postavit jak samostatně, tak spolu s ostatními, poslouží jako suprový dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti a fanoušky ságy Star Wars od 9 let.
 • Model stíhačky měří přes 8 cm na výšku, 31 cm na délku a 28 cm na šířku, takže se bude mezi jednotlivými misemi skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.
 • Kupujete dárek pro velkého fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO nováčkem? Bez obav. Tato sada obsahuje podrobný, ilustrovaný návod, takže se děti mohou do stavění pustit se sebevědomím rytíře Jedi.
 • Stavebnice od LEGO Star Wars se parádně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat oblíbené scény, vymýšlet si originální příběhy nebo jednoduše stavět a hrdě si vystavovat modely.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky nekompromisní oborové standardy, takže jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování – a to i bez použití Síly!
 • LEGO dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stíhačka X-wing Luka Skywalkera
SKU
75301
EAN
5702016913965
UPC
673419340724
Kousky
474
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
1 249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.