LEGO Imperiální stíhačka TIE 75300

Klasick model imperiln sthaky TIE pipraven k boji

lego 75300 imperialni stihacka tie
 • 432 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75300 SKU

S parádním LEGO modelem Imperiální stíhačka TIE (75300) si děti mohou hrát na padouchy z klasické trilogie Star Wars. Zachycuje autentický, elegantní design kultovní stíhačky z imperiální flotily, a navíc obsahuje otevírací kokpit pro LEGO minifigurku a 2 pružinové vystřelovače. Vzrušující dobrodružství. K dispozici jsou také 2 LEGO minifigurky: pilot stíhačky TIE s blasterovou pistolí a …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -22% 879 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 129 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Imperiální stíhačka TIE 75300

S parádním LEGO modelem Imperiální stíhačka TIE (75300) si děti mohou hrát na padouchy z klasické trilogie Star Wars. Zachycuje autentický, elegantní design kultovní stíhačky z imperiální flotily, a navíc obsahuje otevírací kokpit pro LEGO minifigurku a 2 pružinové vystřelovače.

Vzrušující dobrodružství
K dispozici jsou také 2 LEGO minifigurky: pilot stíhačky TIE s blasterovou pistolí a stormtrooper s blasterem. Kromě toho se lze těšit na protokolárního droida NI-L8, který je zárukou kreativní zábavy a poutavých příběhů.

Akce ze ságy Star Wars ve stylu LEGO stavebnic
Společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních bojových lodí, vozidel, míst a postav ze světa Star Wars již od roku 1999. Tato řada zaznamenala obrovský úspěch – nabízí pestrý výběr stavebnic a dárků pro děti a fanoušky všech věkových kategorií.

 • S touto stavebnicí si fanoušci mohou postavit vlastní LEGO verzi kultovní Imperiální stíhačky TIE (75300) a přehrávat si scény z klasické trilogie Star Wars.
 • Obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigurky: pilota stíhačky TIE s blasterovou pistolí a stormtroopera s blasterem, a k tomu navíc LEGO figurku protokolárního droida NI-L8.
 • Stíhačka TIE obsahuje otevírací kokpit pro LEGO minifigurku a 2 pružinové vystřelovače pro akční hraní.
 • Stavebnice je vhodná jak pro samostatné stavění, tak pro sdílenou zábavu s kamarády a rodinou. Představuje ideální narozeninový, vánoční nebo obyčejný dárek pro kreativní děti a fanoušky ságy Star Wars od 8 let.
 • Měří přes 17 cm na výšku, 14 cm na délku a 15 cm na šířku. Výrazná stavebnice se stane středobodem pozornosti v každém dětském pokojíčku.
 • Sháníte zajímavou stavebnici pro dítě, které je ve světě LEGO sad nováčkem? Tento model na motivy ságy Star Wars čítající 432 dílků obsahuje srozumitelný návod, takže děti mohou stavět samostatně a se sebevědomím rytíře Jedi.
 • Sady LEGO Star Wars se výborně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy, vymýšlet si vlastní kreativní příběhy nebo jednoduše skládat a vystavovat si sběratelské modely.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování – a to i bez použití Síly.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a důkladně analyzujeme, aby splňovaly náročné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Imperiální stíhačka TIE
SKU
75300
EAN
5702016913606
UPC
673419340137
Kousky
432
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
1 129 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.