LEGO Potíže na planetě Tatooine 75299

Bitevn sada inspirovan 2. adou serilu Star Wars: The Mandalorian

lego 75299 potize na planete tatooine
 • 276 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75299 SKU

Stavebnice Potíže na planetě Tatooine (75299) od LEGO Star Wars dává dětem možnost spojit síly s Mandalorianem a tuskenským nájezdníkem, se kterými prožijí řadu napínavých pouštních misí. Součástí sady je Mandalorianova spídrová motorka se sedadlem pro LEGO minifigurku a speciální sedačkou pro dítě. Stavebnice obsahuje také sestavitelný model chýše pouštních lidí a vystřelovací balistu – …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 629 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 359 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Potíže na planetě Tatooine 75299

Stavebnice Potíže na planetě Tatooine (75299) od LEGO Star Wars dává dětem možnost spojit síly s Mandalorianem a tuskenským nájezdníkem, se kterými prožijí řadu napínavých pouštních misí. Součástí sady je Mandalorianova spídrová motorka se sedadlem pro LEGO minifigurku a speciální sedačkou pro dítě. Stavebnice obsahuje také sestavitelný model chýše pouštních lidí a vystřelovací balistu – novinku pro leden 2021.

Akční hraní
Tato vynikající dětská stavebnice zaujme LEGO minifigurkami Mandaloriana a tuskenského válečníka, LEGO figurkou dítěte (kterému se důvěrně přezdívá Baby Yoda), ale také parádními zbraněmi, které inspirují k dlouhým hodinám zábavného hraní. Skvělý tip na dárek pro malé fanoušky seriálu Star Wars: The Mandalorian. Obsahuje srozumitelné pokyny, takže si kvalitní stavitelský zážitek mohou vychutnat i začátečníci.

Galaxie plná pokladů
Společnost LEGO Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z vesmíru Star Wars. LEGO Star Wars je nyní její vůbec nejúspěšnější řadou, která nabízí bezpočet stavebnic pro fanoušky všech věkových kategorií.

 • Se stavebnicí Potíže na planetě Tatooine (75299) si děti mohou připomenout scény z 2. řady seriálu Star Wars: The Mandalorian a přehrávat si vlastní příběhy, prohánět se na spídru a účastnit se strhujících bitev.
 • Nechybí LEGO minifigurky Mandaloriana a tuskenského válečníka s příslušnými zbraněmi, ale ani LEGO figurka dítěte (oblíbená postava, které se láskyplně přezdívá Baby Yoda).
 • Speeder nabízí sedadlo pro LEGO minifigurku a speciální sedačku pro dítě. Sada dále obsahuje sestavitelný tuskenský úkryt a pružinový vystřelovač tuskenského válečníka.
 • Tato bezvadná stavebnice je vhodná jak pro samostatné hraní, tak pro sdílenou zábavu s kamarády. Představuje ideální narozeninový, vánoční nebo obyčejný dárek pro kreativní děti od 7 let.
 • Speeder měří přes 3 cm na výšku, 13 cm na délku a 3 cm na šířku. Sadu lze výborně kombinovat s ostatními tvořivými stavebnicemi řady LEGO Star Wars.
 • Uvažujete nad koupí této sady čítající 277 dílků pro někoho, kdo je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je srozumitelný ilustrovaný návod, takže se děti mohou pustit do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Nabízíme spoustu různých stavebnic LEGO Star Wars pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat slavné scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy nebo by jen rádi autentickými modely obohatili svou výstavku.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují jednoduché a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky jsou testovány tak, aby splňovaly ty nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Potíže na planetě Tatooine
SKU
75299
EAN
5702016913989
Kousky
276
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.