LEGO Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun 75298

2 pardn modely od LEGO Star Wars pro zbavn bitvy

lego 75298 mikrobojovnici at at vs tauntaun
 • 205 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75298 SKU

Inspirujte děti k přehrávání bitvy o planetu Hoth, která se odehrála ve filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder, i k vytváření vlastních příběhů se sadou Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298). Sada obsahuje jednoduché modely AT-AT a tauntauna, na které lze usadit 2 LEGO minifigurky. Zábava při hraní s oblíbenými postavami. LEGO minifigurky Luka …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 419 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun 75298

Inspirujte děti k přehrávání bitvy o planetu Hoth, která se odehrála ve filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder, i k vytváření vlastních příběhů se sadou Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298). Sada obsahuje jednoduché modely AT-AT a tauntauna, na které lze usadit 2 LEGO minifigurky.

Zábava při hraní s oblíbenými postavami
LEGO minifigurky Luka Skywalkera a řidiče AT-AT mají k dispozici vystřelovače a dílek ve tvaru dalekohledu. Luke je navíc vyzbrojen také svým světelným mečem. Součástí této zábavné stavebnice je i jednoduchý návod, takže se sestavením si děti poradí s jistotou rytíře Jedi. Sada se skvěle doplňuje s modelem ze stavebnice Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295).

Vítejte ve světě LEGO Star Wars
Už více než dvě desetiletí vytváří LEGO Group úžasné verze ikonických hvězdných lodí, vozidel, míst a postav ze ságy Hvězdných válek. Stavebnice představuje skvělý dárek nebo parádní překvapení pro děti, které chtějí vstoupit do galaxie zábavy.

 • Děti si mohou přehrávat bitvu o planetu Hoth, která se odehrála ve filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder, a vytvářet vlastní příběhy s jednoduchými modely mikrobojovníků AT-AT a tauntauna.
 • Sada Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298) obsahuje 2 LEGO minifigurky: Luka Skywalkera se světelným mečem a řidiče AT-AT. Oba mají navíc k dispozici vystřelovač a dalekohled.
 • Na tauntauna i AT-AT lze usadit LEGO minifigurku. Spojte tuto sadu se stavebnicí Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) a užijte si dvojnásobnou porci akce a napětí.
 • Tato parádní stavebnice s 205 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům či nečekanou odměnu pro děti ve věku od 6 let, které touží po tom vkročit do kreativního světa LEGO Star Wars.
 • Tauntaun měří 7 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku. Celá sada, včetně modelu AT-AT a LEGO minifigurek, se pohodlně vejde batohu a děti si tak mohou hrát kdekoli a kdykoli.
 • Přemýšlíte o tom, že tuto stavebnici pořídíte mladému Star Wars fanouškovi, který je ve světě LEGO stavění nováčkem? Žádný problém! Součástí je jednoduchý návod, díky kterému je sestavení modelu hračka.
 • Stavebnice od LEGO Star Wars se výborně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy Star Wars, vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy nebo jednoduše stavět a vystavovat si sběratelské modely.
 • Ke spojování LEGO kostek není potřeba ovládat Sílu! Už od roku 1958 splňují nejpřísnější oborové normy, díky čemužjsou modely konzistentní, kompatibilní a pevné.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a pečlivě analyzujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy zde na planetě Zemi (i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun
SKU
75298
EAN
5702016913972
Kousky
205
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.