LEGO Stíhačka X-wing Odboje 75297

Zatenick stavebnice LEGO Star Wars pro mlad hrdiny Odboje

lego 75297 stihacka x wing odboje
 • 60 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75297 SKU

Umožněte dětem ve věku od 4 let naučit se stavět a hrát si s modelem stíhačky X-wing ze sady 75297 od LEGO Star Wars. Verze letounu z filmu Star Wars: Síla se probouzí nabízí letový a přistávací režim a je doplněna o LEGO minifigurku Poe Damerona. Ten je vyzbrojen blasterovou pistolí, pohodlně se vejde do …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 419 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Stíhačka X-wing Odboje 75297

Umožněte dětem ve věku od 4 let naučit se stavět a hrát si s modelem stíhačky X-wing ze sady 75297 od LEGO Star Wars. Verze letounu z filmu Star Wars: Síla se probouzí nabízí letový a přistávací režim a je doplněna o LEGO minifigurku Poe Damerona. Ten je vyzbrojen blasterovou pistolí, pohodlně se vejde do otevíracího kokpitu X-wingu a společnost mu dělá LEGO figurka droida BB-8.

Instructions PLUS
Omrkněte interaktivní návod na stavění Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci s LEGO návody. Díky nástrojům přibližování a otáčení bude pro děti stavění modelu ještě větším zážitkem.

Objevte edici 4+
Stavebnice LEGO Star Wars z edice 4+ představují ideální vstupenku do světa Hvězdných válek a LEGO stavění pro děti od 4 let. Díky začátečnickým kostkám si děti se sestavením modelů poradí raz dva – ať už samotné, nebo s pomocí staršího sourozence či dospěláka.

 • Dopřejte dětem možnost objevovat galaxii LEGO Star Wars prostřednictvím modelu ze stavebnice Stíhačka X-wing Odboje (75297), s jehož sestavením si díky speciální začátečnické kostce poradí raz dva.
 • Sestavitelný model stíhačky s LEGO minifigurkou Poe Damerona s blasterovou pistolí a LEGO figurkou droida BB-8, se kterými si děti užijí nespočet kreativních dobrodružství.
 • X-wing má otevírací kokpit pro minifigurku a prostor pro droida BB-8. Křídla lze nastavit do letového režimu.
 • Jednoduchý model LEGO Star Wars čítající 60 dílků představuje ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti od 4 let.
 • Tato úžasná stíhačka měří přes 5 cm na výšku, 15 cm na délku a 19 cm na šířku – díky kompaktním rozměrům se pohodlně vejde do batůžku pro hraní na cesty.
 • Jedná se o ideální model pro malé děti, které chtějí stavět samy nebo s pomocí staršího sourozence či dospěláka.
 • Umožněte dětem, aby si stavění modelu stíhačky vychutnaly ještě víc díky pokynům Instructions PLUS. Ty jsou k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO návody, která navíc přináší speciální nástroje přibližování a otáčení.
 • Stavebnice LEGO Star Wars s označením 4+ představují zábavný úvod do světa Hvězdných válek. Děti se s nimi naučí stavět a budou při hraní rozvíjet svou kreativitu.
 • LEGO dílky už od roku 1958 splňují přísné oborové normy, jsou konzistentní a zaručují bezpečné a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky procházejí přísnými testy, aby se zajistilo, že každá stavebnice splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy na planetě Zemi (i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stíhačka X-wing Odboje
SKU
75297
EAN
5702016912661
UPC
673419340120
Kousky
60
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.