LEGO Darth Vader a jeho meditační komora 75296

Vbec prvn LEGO model meditan komory Darth Vadera

lego 75296 darth vader a jeho meditacni komora
 • 663 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75296 SKU

„Zklamal jste mně naposledy, admirále...“ Prožijte na vlastní kůži dramatickou scénu z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder a postavte si vůbec první LEGO model meditační komory Darth Vadera (75296). Uvolněte se a vychutnejte si kvalitní obohacující stavitelský zážitek se spoustou autentických detailů. Model lze otevřít a zavřít, přesně jako ve filmu, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 294 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Darth Vader a jeho meditační komora 75296

„Zklamal jste mně naposledy, admirále...“ Prožijte na vlastní kůži dramatickou scénu z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder a postavte si vůbec první LEGO model meditační komory Darth Vadera (75296). Uvolněte se a vychutnejte si kvalitní obohacující stavitelský zážitek se spoustou autentických detailů. Model lze otevřít a zavřít, přesně jako ve filmu, a obsahuje velkou obrazovku, řídicí panely, otočné křeslo pro Darth Vadera i místo naproti pro generála Veerse.

Ideální kousek na výstavku
Sada obsahuje LEGO minifigurky Darth Vadera a generála Veerse. Informační cedulka pak podtrhuje výjimečnost tohoto výstavního modelu, který se bude skvěle vyjímat kdekoliv na poličce nebo pracovním stole, doma nebo v kanceláři.

Úžasný dárek
Model z edice stavebnic LEGO Star Wars pro dospělé – tato prémiová sada představuje zábavný a kreativní dárek pro fanoušky ságy Hvězdných válek, kterým samozřejmě můžete odměnit i sami sebe.

 • Objevte kouzlo stavění, prožijte na vlastní kůži kultovní scénu z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder a postavte si vůbec první LEGO model meditační komory Darth Vadera (75296).
 • Součástí tohoto výstavního modelu jsou také 2 LEGO Star Wars minifigurky: Darth Vader a generál Veers s blasterem.
 • Komoru lze otevírat a zavírat, přesně jako ve filmu, a je vybavena otočným křeslem pro Darth Vadera, velkou obrazovkou, řídicími panely a místem pro generála Veerse. Jedinečnost modelu dokresluje informační cedulka.
 • Tato sada je součástí sběratelské edice výstavních modelů LEGO Star Wars.
 • Tato parádní stavebnice se 663 dílky přináší obohacující stavitelský zážitek a představuje úžasný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro milovníky světa Star Wars či zkušené LEGO stavitele.
 • Měří něco málo přes 18 cm na výšku, 16 cm na šířku a 19 cm do hloubky. Vystavení modelu tak nevyžaduje zbytečně moc prostoru, zaručeně však zaujme pozornost každého, kdo na něj pohlédne.
 • Kupujete tuto stavebnici nadšenému fanouškovi Hvězdných válek, který však nemá předchozí zkušenosti s LEGO stavěním? Žádný strach! Sada obsahuje srozumitelný návod, díky kterému si se sestavením poradí se sebedůvěrou vlastní rytířům Jedi.
 • Tato stavebnice LEGO Star Wars pro dospělé je součástí sbírky prémiových LEGO sad určených náročným fanouškům, kteří mají rádi zábavné a důmyslné kreativní projekty, u kterých si odpočinou.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je lze snadno spojit a vždy pevně drží – a tak je tomu již od roku 1958.
 • LEGO kostky a dílky jsou testovány maximálním možným způsobem, díky čemuž splňují nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Darth Vader a jeho meditační komora
SKU
75296
EAN
5702016974348
Kousky
663
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 294 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.