LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon 75295

Zbavn replika lodi Millennium Falcon pro mal dti

lego 75295 mikrostihacka millennium falcon
 • 101 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75295 SKU

Překvapte svého potomka modelem Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) od LEGO Star Wars. Tento úžasný model vycházející z kultovního designu klasické trilogie Star Wars nabízí 2 vystřelovače a sedadlo pro LEGO minifigurku. Součástí sady je také LEGO minifigurka Hana Sola s blasterovou pistolí, takže si děti mohou každý den přehrávat dobrodružství s tímto povstaleckým hrdinou. Snadné stavění. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 174 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 266 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon 75295

Překvapte svého potomka modelem Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) od LEGO Star Wars. Tento úžasný model vycházející z kultovního designu klasické trilogie Star Wars nabízí 2 vystřelovače a sedadlo pro LEGO minifigurku. Součástí sady je také LEGO minifigurka Hana Sola s blasterovou pistolí, takže si děti mohou každý den přehrávat dobrodružství s tímto povstaleckým hrdinou.

Snadné stavění
K dispozici je podrobný návod, takže i nováčci ve světě LEGO sad budou moci stavět bez cizí pomoci. Model lze výborně zkombinovat se sadou Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298) pro ještě akčnější bitvy.

Vesmír LEGO Star Wars
Společnost LEGO Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z vesmíru Star Wars. LEGO Star Wars je nyní její vůbec nejúspěšnější řadou zahrnující spoustu stavebnic, které poslouží jako prvotřídní dárky pro děti a fanoušky všech věkových kategorií.

 • Malé děti si mohou hrát na povstalce ze světa Star Wars ve vlastních příbězích s miniaturní LEGO replikou lodi Millennium Falcon z klasické trilogie Star Wars.
 • Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) obsahuje sedadlo pro LEGO minifigurku Hana Sola a 2 vystřelovače pro zábavné a kreativní hraní. Han Solo drží v ruce blasterovou pistoli.
 • Stavebnici lze výborně zkombinovat se sadou Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298) a otevřít si ještě více herních možností.
 • Odolný model čítající 101 dílků, který lze snadno sestavit a ještě snadněji přestavět, představuje ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti od 6 let.
 • Mikrostíhačka měří přes 4 cm na výšku, 8 cm na délku a 7 cm na šířku – díky kompaktním rozměrům ji lze snadno přibalit do dětského batůžku na cesty.
 • Uvažujete nad koupí této sady pro malého fanouška ságy Star Wars, který je ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je ilustrovaný, podrobný návod, takže se děti mohou pustit do stavění s patřičným sebevědomím.
 • Stavebnice od LEGO Star Wars se výborně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy Star Wars, vymýšlet si vlastní dobrodružství a vystavovat si sběratelské modely.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky ty nejvyšší oborové standardy, díky čemuž umožňují konzistentní spojování – a to i bez použití Síly.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon
SKU
75295
EAN
5702016912654
Kousky
101
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
174 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.