LEGO The Razor Crest 75292

Vydejte se za hranice znm galaxie v raketoplnu njemnho lovce ze serilu The Mandalorian a vychutnejte si kad detail tto propracovan stavebnice The Razor Crest pro dti od LEGO Star Wars!

lego 75292 the razor crest
 • 1023 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75292 SKU

Přehrávejte si bitvy Mandaloriana a dítěte proti průzkumnému vojákovi a dalším nepřátelům se stavebnicí pro děti The Razor Crest (75292) od LEGO Star Wars. Tento obrněný raketoplán z kostek od LEGO Star Wars je vybaven nákladním prostorem s vyklápěcími bočními stěnami, které slouží jako přístupové rampy. Samozřejmě nechybí dílek představující úlovek v karbonitu, kokpit pro …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 3 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO The Razor Crest 75292

Přehrávejte si bitvy Mandaloriana a dítěte proti průzkumnému vojákovi a dalším nepřátelům se stavebnicí pro děti The Razor Crest (75292) od LEGO Star Wars. Tento obrněný raketoplán z kostek od LEGO Star Wars je vybaven nákladním prostorem s vyklápěcími bočními stěnami, které slouží jako přístupové rampy. Samozřejmě nechybí dílek představující úlovek v karbonitu, kokpit pro dvě LEGO minifigurky, pružinové vystřelovače, únikový modul a další autentické prvky podněcující ke kreativnímu hraní.

Vzrušující dobrodružství
Tento náročný model lodi pro děti ve věku od 10 let se skládá z 1 023 dílků a nabízí 5 sběratelských postav LEGO Star Wars, včetně minifigurek Mandaloriana a dítěte. Stavebnice přináší bohaté možnosti zábavného hraní a lze ji kombinovat s ostatními sadami LEGO Star Wars pro ještě více akce.

Skvělé nápady na skvělé dárky
Společnost LEGO Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z legendárního vesmíru Star Wars. Stavebnice od LEGO Star Wars jsou mimořádně oblíbené a vhodné jako dárek pro děti všech věkových kategorií.

 • Děti si mohou hrát na statečného bojovníka Mandaloriana a přehrávat si akční scény ze seriálu Star Wars: The Mandalorian pomocí propracovaného LEGO modelu lodi The Razor Crest(75292).
 • Tato zábavná stavebnice přináší 3 LEGO minifigurky: Mandaloriana, Greef Kargu, průzkumného vojáka a k tomu LEGO figurky dítěte a IG-11. Všichni hrdinové jsou vybaveni úžasnými zbraněmi pro přehrávání napínavých bitev.
 • Loď se pyšní kokpitem pro dvě LEGO minifigurky, 2 pružinovými vystřelovači, nákladním prostorem s vyklápěcími stranami, které slouží jako přístupové rampy, úlovkem v karbonitu, prostorem na spaní a odnímatelným únikovým modulem pro kreativní hraní.
 • Tato sada tvořená 1 023 dílky představuje stavitelskou výzvu a lze ji parádně kombinovat s ostatními stavebnicemi od LEGO Star Wars. Jedná se o skvělý vánoční nebo narozeninový dárek pro kluky a holky ve věku od 10 let.
 • Loď nájemného lovce měří přes 14 cm na výšku, 38 cm na délku a 28 cm na šířku. Pokud s ní právě nebudete na některém z vašich úžasných dobrodružství, skvěle poslouží jako poutavý kousek na výstavku!
 • Tato sběratelská stavebnice od LEGO Star Wars se skládá pouze z LEGO kostek a pohání ji dětská představivost. Obejde se bez baterií, takže zábava, kreativita a dobrodružství nikdy neskončí kvůli nedostatku šťávy!
 • Je vaše dítě ve světě LEGO stavebnic nováčkem? Nevadí! Součástí této sady je podrobný, ilustrovaný návod, který dětem pomůže sestavit loď ze seriálu The Mandalorian s jistotou rytíře Jedi!
 • Stavebnice od LEGO Star Wars jsou ideální pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy Star Wars, vymýšlet si vlastní originální příběhy nebo si jednoduše vystavovat parádní modely.
 • Ke spojování nebo oddělování LEGO kostek není zapotřebí použít Sílu! Splňují ty nejvyšší oborové standardy zaručující dokonale snadné spojování a vždy spolehlivě drží.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a důkladně analyzujeme, abyste měli jistotu, že tato stavebnice inspirovaná Star Wars seriálem The Mandalorian splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO The Razor Crest
SKU
75292
EAN
5702016683325
UPC
673419324038
Kousky
1023
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
3 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.