LEGO 75274 Helma pilota sthaky TIE

Těžko k sehnání

chvatn sbratelsk stavebnice LEGO Star Wars helmy pilota sthaky TIE k vystaven!

lego 75274 helma pilota sthaky tie
 • 724 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75274 SKU

Otestujte své stavitelské dovednosti a připomeňte si úchvatné scény ze Star Wars s výstavní stavebnicí LEGO Star Wars Helma pilota stíhačky TIE (75274)! Tento propracovaný model, který zachycuje ikonické rysy a detaily helmy s pomocí LEGO kostek a samolepek, představuje úžasný dárek pro fanoušky Star Wars ve věku od 18 let a všechny zkušené LEGO …

Více informací...

Cena

Cena není k dispozici. Tento produkt není na skladě.

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO 75274 Helma pilota sthaky TIE

Otestujte své stavitelské dovednosti a připomeňte si úchvatné scény ze Star Wars s výstavní stavebnicí LEGO Star Wars Helma pilota stíhačky TIE (75274)! Tento propracovaný model, který zachycuje ikonické rysy a detaily helmy s pomocí LEGO kostek a samolepek, představuje úžasný dárek pro fanoušky Star Wars ve věku od 18 let a všechny zkušené LEGO stavitele.

Postavte a vystavte
Sběratelský model helmy ze Star Wars je vybaven podstavcem s informačním štítkem a upoutá pozornost, ať už jej vystavíte doma, nebo v kanceláři. Nezapomeňte omrknout další výstavní stavebnice LEGO Star Wars, které jsou novinkou pro březen 2020 – Helma stormtroopera (75276), Helma Boby Fetta (75277).

Galaxie plná zábavy!
Již od roku 1999 společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z vesmíru Star Wars. LEGO Star Wars je její vůbec nejúspěšnější řadou, ve které najdete stavebnice na hraní i k vystavení pro fanoušky všech věkových kategorií.

 • Ukažte své elitní stavitelské dovednosti a postavte si parádní Star Wars helmu pilota stíhačky TIE (75274). Nádherný model se spoustou pečlivě propracovaných detailů z LEGO kostek potěší všechny fanoušky.
 • Ikonický vzhled helmy pilota stíhačky TIE vytvořený z LEGO kostek a samolepek ve vás vyvolá vzpomínky na epická dobrodružství z filmové ságy Star Wars a parádní podstavec a informační štítek zaručí, že bude vypadat skvěle na každé výstavce.
 • Tato LEGO sada je součástí řady sběratelských modelů LEGO Star Wars ideálních k sestavení a vystavení – nezapomeňte si prohlédnout také stavebnice Helma stormtroopera (75276) a Helma Boby Fetta (75277).
 • Tato stavebnice na motivy Star Wars obsahující 723 kostek přinese všem zkušeným LEGO stavitelům obohacující zážitek a představuje ideální dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro všechny fanoušky Star Wars ve věku od 18 let.
 • Model helmy pilota stíhačky TIE měří přes 19 cm na výšku, 13 cm na šířku a 15 cm do hloubky, takže nezabere příliš místa, ale vždy zaujme jako zajímavý doplněk interiéru!
 • Nejsou zapotřebí žádné baterie! Při stavění sběratelského modelu LEGO Star Wars helmy pilota stíhačky TIE si odpočinete a zbavíte se stresu. Tak se ponořte do stavění a vytvořte si krásný kousek na výstavku!
 • Kupujete tuto parádní stavebnici pro velkého fanouška Star Wars, který je LEGO stavitel začátečník? Nevadí! Stavebnice je dodávána s jednoduchým návodem, takže se všichni mohou bez obav pustit do stavění.
 • Nabízíme spoustu různých stavebnic LEGO Star Wars pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat scény z filmů, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy, nebo by jen rádi úchvatnými modely obohatili svou výstavku.
 • Ke spojování nebo oddělování LEGO kostek není zapotřebí použít Sílu! Již od roku 1958 splňují ty nejvyšší oborové standardy, které zajišťují dokonale hladké spojování.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy zde na planetě Zemi (a i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Helma pilota sthaky TIE
SKU
75274
EAN
5702016617207
Kousky
724
Série
LEGO Star Wars
Stáří
18+ let
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
1 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.